fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія PRANA взяла участь у міжнародній виставці Mostra convegno expocomfort 2024!

18/ 03/ 2024
    З 12 по15 березня 2024 року на території МВЦ Fiera Milano у м. Мілан, Італія, відбулася тематична виставка відновлюваної енергетики, енергоефективності та водопостачання Mostra convegno expocomfort 2024! Українська компанія PRANAстала активним учасником заходу та презентувала відвідувачам з усього світу ефективні системи вентиляції власного виробництва. Під час заходу, відвідувачі експозиції PRANA отримали розгорнуті відповіді на усі питання, пов’язані з придбанням, функціоналом, встановленням та сервісним обслуговуванням рекуператорів. А також, ознайомитися з модельним рядом, широкими можливостями представлених моделей та отримати вигідні пропозиції співпраці. Компактні та функціональні вентиляційні системи українського бренду PRANA з ефективним мідним теплообмінником створюють комфорт і затишок в приміщеннях різного призначення. А саме: приватних будинках, лікарнях, школах, дитячих садочках, офісних центрах, рекреаційному секторі тощо. Продукція виробника вже відома у понад 40 країнах світу та користується попитом, як серед власників комерційної, так і приватної нерухомості. За час роботи виставки, на стенді компанії побували тисячі відвідувачів, а об’єднана професійна команда PRANA та ексклюзивного дилера в Італії -  PRANA Italia надала тисячі консультацій зацікавленим клієнтам з різних країн світу. Щиро дякуємо кожному гостю за зацікавлення українськими системами вентиляції, позитив та приємне спілкування. Також, вдячні за допомогу в організації стенду Посольству України в Італії, Міністерству економічного розвитку Італії, Агентству зовнішньої торгівлі Італії, Асоціації виставок Італії, Reed Exhibitions Limited, Fiera Milano. А також, МЗС України і міжнародній платформі NAZOVNI. Довідка: Масштабна міжнародна подія – Mostra Convegno Expocomfort вже понад 60 років є глобальною бізнес-платформою для компаній у галузях HVAC+R, відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та водопостачання. Участь у MCE надала нам можливість презентувати прогресивний український продукт на глобальному міжнародному ринку, знайти нових надійних партнерів та відкрити додаткові можливості для розвитку бізнесу.
01/

 

З 12 по15 березня 2024 року на території МВЦ Fiera Milano у м. Мілан, Італія, відбулася тематична виставка відновлюваної енергетики, енергоефективності та водопостачання Mostra convegno expocomfort 2024! Українська компанія PRANAстала активним учасником заходу та презентувала відвідувачам з усього світу ефективні системи вентиляції власного виробництва.

Під час заходу, відвідувачі експозиції PRANA отримали розгорнуті відповіді на усі питання, пов’язані з придбанням, функціоналом, встановленням та сервісним обслуговуванням рекуператорів. А також, ознайомитися з модельним рядом, широкими можливостями представлених моделей та отримати вигідні пропозиції співпраці.

Компактні та функціональні вентиляційні системи українського бренду PRANA з ефективним мідним теплообмінником створюють комфорт і затишок в приміщеннях різного призначення. А саме: приватних будинках, лікарнях, школах, дитячих садочках, офісних центрах, рекреаційному секторі тощо. Продукція виробника вже відома у понад 40 країнах світу та користується попитом, як серед власників комерційної, так і приватної нерухомості.

За час роботи виставки, на стенді компанії побували тисячі відвідувачів, а об’єднана професійна команда PRANA та ексклюзивного дилера в Італії –  PRANA Italia надала тисячі консультацій зацікавленим клієнтам з різних країн світу. Щиро дякуємо кожному гостю за зацікавлення українськими системами вентиляції, позитив та приємне спілкування.

Також, вдячні за допомогу в організації стенду Посольству України в Італії, Міністерству економічного розвитку Італії, Агентству зовнішньої торгівлі Італії, Асоціації виставок Італії, Reed Exhibitions Limited, Fiera Milano. А також, МЗС України і міжнародній платформі NAZOVNI.

Довідка:

Масштабна міжнародна подія – Mostra Convegno Expocomfort вже понад 60 років є глобальною бізнес-платформою для компаній у галузях HVAC+R, відновлюваних джерел енергії, енергоефективності та водопостачання.

Участь у MCE надала нам можливість презентувати прогресивний український продукт на глобальному міжнародному ринку, знайти нових надійних партнерів та відкрити додаткові можливості для розвитку бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: