fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Mastercard знижує ставки інтерчейндж в Україні

26/ 11/ 2021
  Київ, 26 листопада, 2021 р. – Відсьогодні компанія Mastercard вводить в дію нові зменшені розміри міжбанківських ставок (інтерчейндж) в Україні, відповідно до рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ). Нові розміри міжбанківських ставок поширюються на безготівкові операції за картками Mastercard в Україні у торгово-сервісній мережі, як у фізичних торгових точках, так і в електронній комерції, для фізичних осіб.   Дозвіл на введення в дію зменшених ставок інтерчейндж [комісії інтерчейндж – комісії, що сплачуються банком-еквайром на користь банка-емітента при здійсненні безготівкових розрахунків у торгово-сервісній мережі] був наданий компанії Mastercard Антимонопольним комітетом України 11 листопада 2021 року. Відповідно до рішення АМКУ, перший етап зниження ставок інтерчейндж до рівня не більше 1,2% має відбутися з наступного робочого дня після сплину 14 календарних днів після дати отримання дозволу АМКУ, а отже – 26 листопада 2021 року. Подальше зниження граничних ставок інтерчейндж відбудеться у липні 2022 та 2023, відповідно до наступного графіку, погодженого АМКУ: з 26.11.2021 – не більше 1,20%; з 01.07.2022 – не більше 1,00%; з 01.07.2023 – не більше 0,90%. Збереження ринкового підходу до визначення розміру ставок інтерчейндж в Україні є дуже важливим для подальшого розвитку платіжного ринку та безготівкової економіки. Ми вітаємо рішення Антимонопольного комітету України і схвалення ним запропонованого поетапного графіку зниження ставок інтерчейндж. Відсьогодні ми вводимо в дію знижені ставки інтерчейндж в Україні в рамках першого етапу, і продовжимо поетапне зниження у 2022-2023. Ми сподіваємося, що такий підхід стимулюватиме подальший розвиток мережі прийому та безготівкові розрахунки, – зазначила Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові. * * * Про Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com Masterсard – глобальна технологічна компанія, яка працює в платіжній індустрії. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати й зміцнювати цифрову економіку, що надає переваги усім та усюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та ґрунтуючись на тому, що надихає, ми представляємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, державній владі та бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії та за її межами, визначаються згідно із коефіцієнтом моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж в 210 країнах і територіях та створюємо сталий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх. За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Александри Гонтарь (Alexandra.Gontar@mastercard.com), Mastercard, або Олени Смоли (osmola@be-it.com.ua) Be—it Agency

Київ, 26 листопада, 2021 р. – Відсьогодні компанія Mastercard вводить в дію нові зменшені розміри міжбанківських ставок (інтерчейндж) в Україні, відповідно до рішення Антимонопольного комітету України (АМКУ). Нові розміри міжбанківських ставок поширюються на безготівкові операції за картками Mastercard в Україні у торгово-сервісній мережі, як у фізичних торгових точках, так і в електронній комерції, для фізичних осіб.  

Дозвіл на введення в дію зменшених ставок інтерчейндж [комісії інтерчейндж – комісії, що сплачуються банком-еквайром на користь банка-емітента при здійсненні безготівкових розрахунків у торгово-сервісній мережі] був наданий компанії Mastercard Антимонопольним комітетом України 11 листопада 2021 року. Відповідно до рішення АМКУ, перший етап зниження ставок інтерчейндж до рівня не більше 1,2% має відбутися з наступного робочого дня після сплину 14 календарних днів після дати отримання дозволу АМКУ, а отже – 26 листопада 2021 року. Подальше зниження граничних ставок інтерчейндж відбудеться у липні 2022 та 2023, відповідно до наступного графіку, погодженого АМКУ:

  • з 26.11.2021 – не більше 1,20%;
  • з 01.07.2022 – не більше 1,00%;
  • з 01.07.2023 – не більше 0,90%.

“Збереження ринкового підходу до визначення розміру ставок інтерчейндж в Україні є дуже важливим для подальшого розвитку платіжного ринку та безготівкової економіки. Ми вітаємо рішення Антимонопольного комітету України і схвалення ним запропонованого поетапного графіку зниження ставок інтерчейндж. Відсьогодні ми вводимо в дію знижені ставки інтерчейндж в Україні в рамках першого етапу, і продовжимо поетапне зниження у 2022-2023. Ми сподіваємося, що такий підхід стимулюватиме подальший розвиток мережі прийому та безготівкові розрахунки, – зазначила Інга Андреєва, генеральна директорка Mastercard в Україні та Молдові.

* * *

Про Mastercard (NYSE: MA), www.mastercard.com

Masterсard – глобальна технологічна компанія, яка працює в платіжній індустрії. Наша місія – забезпечуючи безпечні, прості, технологічні та доступні транзакції, розвивати й зміцнювати цифрову економіку, що надає переваги усім та усюди. Використовуючи захищені дані та мережі, створюючи партнерства та ґрунтуючись на тому, що надихає, ми представляємо інновації та рішення, які допомагають людям, фінансовим інститутам, державній владі та бізнесам реалізувати свій найбільший потенціал. Наша культура і все, що ми робимо всередині компанії та за її межами, визначаються згідно із коефіцієнтом моральності (decency quotient, DQ). Ми ведемо бізнес більш ніж в 210 країнах і територіях та створюємо сталий світ, який відкриває безцінні можливості для всіх.

За додатковою інформацією звертайтесь, будь ласка, до Александри Гонтарь (Alexandra.Gontar@mastercard.com), Mastercard, або Олени Смоли (osmola@be-it.com.ua) Be—it Agency

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: