fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Glusco оновила корпоративний веб-сайт

20/ 04/ 2018
  Паливна компанія «Глуско» представила користувачам свій оновлений сайт  www.glusco.swiss, сучасний дизайн якого повністю відповідає фірмовому стилю та розповідає про цінності компанії. «В умовах діджиталізації сучасного світу бути неякісно представленим у мережі Іінтернет означає практично бути поза інформаційними потоками. Офіційні веб-сайти та сторінки у соціальних мережах стали чи не основним джерелом отримання достовірної інформації про роботу компаній, а також їх своєрідною візитною карткою. Саме тому, ми оновили сайт компанії, зробивши його максимально інформативним і зручним у використанні», - коментує оновлення сайту директор із маркетингу компанії «Глуско» Юлія Жаткіна. Сайт www.glusco.swiss представлений у трьох мовних версіях (українська, російська та англійська), містить карту АЗК, ціни на пальне, розбивку на тематичні розділи за напрямками роботи компанії, прямі лінки на сторінки компанії у соціальних мережах. У розділі про програму лояльності Glusco Club можна зареєструватися через спеціальну форму і моментально отримати усі переваги учасника програми. Функціонал сайту незабаром будет доповнено розділами «Особистий кабінет Glusco Club», «Карєра», «Бізнес-партнерам», та іншими. Розробкою сайту займалось Digital Production агентство Aurocraft, що працює на ринку уже протягом 5-ти років, а у 2016 році отримало нагороду Best Digital Development. Довідка: ТОВ  «Глýско Україна» є дочірньою структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). Наприкінці 2016 року АМКУ дозволив придбати бізнес «Роснефти» в Україні швейцарській компанії Glusco Energy S.A., а у 2017 році угоду було завершено. Кінцевий бенефіціар компанії - Нісан Моїсеєв. Роздрібний бізнес компанії групи компаній Glusco в Україні налічує 127 АЗК і 6 нафтобаз. PR-відділ: тел.: +380 44 354 02 55 [email protected]

Паливна компанія «Глуско» представила користувачам свій оновлений сайт  www.glusco.swiss, сучасний дизайн якого повністю відповідає фірмовому стилю та розповідає про цінності компанії.

«В умовах діджиталізації сучасного світу бути неякісно представленим у мережі Іінтернет означає практично бути поза інформаційними потоками. Офіційні веб-сайти та сторінки у соціальних мережах стали чи не основним джерелом отримання достовірної інформації про роботу компаній, а також їх своєрідною візитною карткою. Саме тому, ми оновили сайт компанії, зробивши його максимально інформативним і зручним у використанні», – коментує оновлення сайту директор із маркетингу компанії «Глуско» Юлія Жаткіна.

Сайт www.glusco.swiss представлений у трьох мовних версіях (українська, російська та англійська), містить карту АЗК, ціни на пальне, розбивку на тематичні розділи за напрямками роботи компанії, прямі лінки на сторінки компанії у соціальних мережах.

У розділі про програму лояльності Glusco Club можна зареєструватися через спеціальну форму і моментально отримати усі переваги учасника програми.

Функціонал сайту незабаром будет доповнено розділами «Особистий кабінет Glusco Club», «Кар’єра», «Бізнес-партнерам», та іншими.

Розробкою сайту займалось Digital Production агентство Aurocraft, що працює на ринку уже протягом 5-ти років, а у 2016 році отримало нагороду Best Digital Development.

Довідка: ТОВ  «Глýско Україна» є дочірньою структурою Glusco Energy S.A. (Швейцарія). Наприкінці 2016 року АМКУ дозволив придбати бізнес «Роснефти» в Україні швейцарській компанії Glusco Energy S.A., а у 2017 році угоду було завершено. Кінцевий бенефіціар компанії – Нісан Моїсеєв. Роздрібний бізнес компанії групи компаній Glusco в Україні налічує 127 АЗК і 6 нафтобаз.

PR-відділ:

тел.: +380 44 354 02 55
[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: