fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія EY в Україні виступила радником Horizon Capital у зв’язку з інвестицією в IT-компанію Intellias

04/ 10/ 2018
  КИЇВ, 4 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ. Компанія EY в Україні виступила радником інвестиційної компанії Horizon Capital у зв’язку з придбанням міноритарного пакета акцій IT-компанії Intellias. Багатопрофільна команда фахівців EY в Україні виступила в якості радника покупця: провела юридичну, податкову та фінансову перевірку обєкта придбання (due diligence), взяла участь у проведенні переговорів та підготовці транзакційної документації, а також забезпечила юридичну підтримку в процесі підписання і закриття транзакції. Окрім того, компанія EY надала клієнтові супровід під час одержання необхідного дозволу Антимонопольного комітету України. Юридичною командою EY в Україні керував Ігор Чуфаров, партнер, за підтримки старших юристів Богдана Мальнєва та Віталія Пустового, а також юристів Дарї Ткаченко та Андрія Москалюка. «Сектор IT-послуг в Україні продовжує демонструвати позитивну динаміку. Увага інвестиційних фондів до українських компаній є свідченням стабільного зростання галузі. Фахівці EY в Україні раді запропонувати клієнтам свою експертизу та досвід, здобутий на численних проектах успішного супроводу угод в Україні та світі», – прокоментував Ігор Чуфаров, партнер, відділ оподаткування та юридичних послуг, EY в Україні. Intellias – українська IT-компанія, заснована у 2002 році, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Intellias є однією з провідних ІТ-компаній України, в офісах компанії у Львові, Києві та Одесі працюють понад 1100 співробітників. Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє фондами прямих інвестицій із сукупним капіталом під управлінням понад 800 мільйонів доларів США. Нагадаємо, що EY в Україні названо однією з найбільш авторитетних юридичних практик у галузі «Корпоративне право та M&A», а дві угоди, які супроводжували фахівці EY в Україні в минулому році, увійшли до ТОП-15 угод 2017 року за вартістю. Інформація про компанію EY EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобовязання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому. Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com. Контакти Ольга Данченкова, менеджер зі звязків з громадськістю, компанія EY в Україні +380 (44) 490 30 00, (067) 659 56 59, Olga.Danchenkova@ua.ey.com

КИЇВ, 4 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ. Компанія EY в Україні виступила радником інвестиційної компанії Horizon Capital у зв’язку з придбанням міноритарного пакета акцій IT-компанії Intellias.

Багатопрофільна команда фахівців EY в Україні виступила в якості радника покупця: провела юридичну, податкову та фінансову перевірку об’єкта придбання (due diligence), взяла участь у проведенні переговорів та підготовці транзакційної документації, а також забезпечила юридичну підтримку в процесі підписання і закриття транзакції. Окрім того, компанія EY надала клієнтові супровід під час одержання необхідного дозволу Антимонопольного комітету України.

Юридичною командою EY в Україні керував Ігор Чуфаров, партнер, за підтримки старших юристів Богдана Мальнєва та Віталія Пустового, а також юристів Дар’ї Ткаченко та Андрія Москалюка.

«Сектор IT-послуг в Україні продовжує демонструвати позитивну динаміку. Увага інвестиційних фондів до українських компаній є свідченням стабільного зростання галузі. Фахівці EY в Україні раді запропонувати клієнтам свою експертизу та досвід, здобутий на численних проектах успішного супроводу угод в Україні та світі», – прокоментував Ігор Чуфаров, партнер, відділ оподаткування та юридичних послуг, EY в Україні.

Intellias – українська IT-компанія, заснована у 2002 році, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. Intellias є однією з провідних ІТ-компаній України, в офісах компанії у Львові, Києві та Одесі працюють понад 1100 співробітників.

Horizon Capital є провідною інвестиційною компанією в Україні, яка управляє фондами прямих інвестицій із сукупним капіталом під управлінням понад 800 мільйонів доларів США.

Нагадаємо, що EY в Україні названо однією з найбільш авторитетних юридичних практик у галузі «Корпоративне право та M&A», а дві угоди, які супроводжували фахівці EY в Україні в минулому році, увійшли до ТОП-15 угод 2017 року за вартістю.

Інформація про компанію EY

EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Контакти

Ольга Данченкова, менеджер зі зв’язків з громадськістю, компанія EY в Україні

+380 (44) 490 30 00, (067) 659 56 59,

Olga.Danchenkova@ua.ey.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: