fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія EY в Україні надала консультаційні послуги Atlantic Agro Holding щодо продажу агробізнесу

24/ 07/ 2018
  КИЇВ, 23 ЛИПНЯ 2018 РОКУ. Компанія EY в Україні виступила як ексклюзивний фінансовий консультант Atlantic Agro Holding ApS щодо продажу сільськогосподарського та комбікормового бізнесу в Україні. Компанія EY в Україні була залучена у якості радника з продажу та представляла інтереси американських і датських акціонерів. Покупцем виступила велика українська сільськогосподарська група компаній «Ерідон». Фахівці EY надали консультаційні послуги з супроводу транзакції, що включали аналіз вартості, пошук потенційного покупця з найбільш конкурентоспроможною пропозицією, супровід під час проведення переговорів та підписання договору. «За останні 12 місяців це вже четверта успішно завершена нами угода з продажу аграрних активів в Україні, сукупна вартість яких становить 97,5 млн доларів. Це вкотре підтверджує провідну позицію компанії EY як професійного консультанта у сфері злиттів і поглинань в Україні. Серед попередніх угод: продаж рослинницького бізнесу Farm Invest Corporation S.A.в Україні великому українському агрохолдингу «Лебединський насіннєвий завод» (сільськогосподарське ТОВ «ЛНЗ-АГРО»), продаж компанії «Агро-Інвест Україна» (частина сербської MK Group) одній із дочірніх компаній Kernel та продаж «Оболонь-Агро» компанії «Агрохолдинг 2012», що належить власникам мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр». За минулі декілька років попри економічну кризу наша команда M&A успішно супроводжувала 10 угод у різних секторах економіки України, а наша юридична практика надала підтримку під час укладання 20 угод», – прокоментував Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод компанії EY в Україні, який керував командою консультантів EY під час укладання угоди. –– Інформація про компанію EY EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобовязання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому. Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, - є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com. Контакти Ольга Данченкова, старший спеціаліст зі звязків з громадськістю, компанія EY в Україні +380 (44) 490 30 00, (067) 659 56 59 [email protected]

КИЇВ, 23 ЛИПНЯ 2018 РОКУ. Компанія EY в Україні виступила як ексклюзивний фінансовий консультант Atlantic Agro Holding ApS щодо продажу сільськогосподарського та комбікормового бізнесу в Україні. Компанія EY в Україні була залучена у якості радника з продажу та представляла інтереси американських і датських акціонерів. Покупцем виступила велика українська сільськогосподарська група компаній «Ерідон».

Фахівці EY надали консультаційні послуги з супроводу транзакції, що включали аналіз вартості, пошук потенційного покупця з найбільш конкурентоспроможною пропозицією, супровід під час проведення переговорів та підписання договору.

«За останні 12 місяців це вже четверта успішно завершена нами угода з продажу аграрних активів в Україні, сукупна вартість яких становить 97,5 млн доларів. Це вкотре підтверджує провідну позицію компанії EY як професійного консультанта у сфері злиттів і поглинань в Україні. Серед попередніх угод: продаж рослинницького бізнесу Farm Invest Corporation S.A.в Україні великому українському агрохолдингу «Лебединський насіннєвий завод» (сільськогосподарське ТОВ «ЛНЗ-АГРО»), продаж компанії «Агро-Інвест Україна» (частина сербської MK Group) одній із дочірніх компаній Kernel та продаж «Оболонь-Агро» компанії «Агрохолдинг 2012», що належить власникам мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр». За минулі декілька років попри економічну кризу наша команда M&A успішно супроводжувала 10 угод у різних секторах економіки України, а наша юридична практика надала підтримку під час укладання 20 угод», – прокоментував Микола Король, асоційований директор, відділ консультаційних послуг із супроводу угод компанії EY в Україні, який керував командою консультантів EY під час укладання угоди.

––

Інформація про компанію EY

EY є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, супроводу угод і консультування. Наші знання та якість послуг, які ми надаємо, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі. Ми формуємо команду видатних лідерів, під чиїм управлінням наш колектив виконує взяті на себе зобов’язання. Таким чином, ми робимо суттєвий внесок у поліпшення ділового середовища в інтересах співробітників, клієнтів і суспільства в цілому.

Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам. Дізнайтеся більше на сайті: ey.com.

Контакти

Ольга Данченкова, старший спеціаліст зі зв’язків з громадськістю, компанія EY в Україні

+380 (44) 490 30 00, (067) 659 56 59

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: