fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія ELEKS відкрила свій найновіший офіс – у Цюріху, Швейцарія

16/ 09/ 2021
  13 серпня 2021 року компанія ELEKS відкрила свій найновіший офіс - у Цюріху, Швейцарія, продовжуючи глобальну експансію та посилюючи свою присутність у Центральній Європі. Створенням цього нового швейцарського хабу компанія розширить партнерські відносини з новими та існуючими швейцарськими клієнтами. Починаючи зі своїх перших кількох офісів в Україні, тепер ELEKS має сім офісів та чотири центри розвитку, розкинуті по всій Північній Америці та Європі, розширюючи свою присутність у сфері ІТ -консалтингу та розробки програмного забезпечення. Customer Success Director у Південно-Західній Європі Ольга Клок, прокоментувала відкриття нового офісу: «ELEKS обслуговує швейцарських клієнтів вже більше 10 років і неухильно зростає з року в рік. У 2019 році було створено спеціалізований бізнес підрозділ, який зосереджується саме на цьому регіоні. Не дивлячись на світову кризу, ми нарешті зробили дуже важливий крок - заснували місцевий офіс ELEKS у центрі Цюріха. Ми плануємо впроваджувати діджитал трансформацію як у класичних галузях, таких як фармацевтика, фінанси та банківська сфера, так і у зростаючих інноваційних компаніях, які базують свої рішення на блокчейні та штучному інтелекті. У 2021 році ми активно шукаємо партнерів, асоціації та спільні проєкти з місцевими компаніями. Я рада представляти регіон та керувати бізнесом ELEKS у цій дивовижній країні». Цього року ELEKS святкує своє 30 -річчя. Цілком доречно, що, досягаючи такого етапу, ми розвиваємо нові можливості та створюємо нові місця, щоб стати справді глобальною компанією. Відкриття нового офісу в Швейцарії дає нам можливість наблизитися до наших клієнтів, підвищити обізнаність про наш бренд та збагатити нашу корпоративну культуру людьми, які мають інший погляд на вирішення складних проблем та технологічні виклики. Ми неймовірно раді та пишаємося відзначати 30-ту річницю успішного бізнесу ELEKS 3 вересня, - прокоментував Андреас Гьодеке, Chief Business Offices for DACH & Nordics. Про ELEKS ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1800 професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим компаніям трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

13 серпня 2021 року компанія ELEKS відкрила свій найновіший офіс – у Цюріху, Швейцарія, продовжуючи глобальну експансію та посилюючи свою присутність у Центральній Європі. Створенням цього нового швейцарського хабу компанія розширить партнерські відносини з новими та існуючими швейцарськими клієнтами.

Починаючи зі своїх перших кількох офісів в Україні, тепер ELEKS має сім офісів та чотири центри розвитку, розкинуті по всій Північній Америці та Європі, розширюючи свою присутність у сфері ІТ -консалтингу та розробки програмного забезпечення.

Customer Success Director у Південно-Західній Європі Ольга Клок, прокоментувала відкриття нового офісу: «ELEKS обслуговує швейцарських клієнтів вже більше 10 років і неухильно зростає з року в рік. У 2019 році було створено спеціалізований бізнес підрозділ, який зосереджується саме на цьому регіоні. Не дивлячись на світову кризу, ми нарешті зробили дуже важливий крок – заснували місцевий офіс ELEKS у центрі Цюріха. Ми плануємо впроваджувати діджитал трансформацію як у класичних галузях, таких як фармацевтика, фінанси та банківська сфера, так і у зростаючих інноваційних компаніях, які базують свої рішення на блокчейні та штучному інтелекті. У 2021 році ми активно шукаємо партнерів, асоціації та спільні проєкти з місцевими компаніями. Я рада представляти регіон та керувати бізнесом ELEKS у цій дивовижній країні».

“Цього року ELEKS святкує своє 30 -річчя. Цілком доречно, що, досягаючи такого етапу, ми розвиваємо нові можливості та створюємо нові місця, щоб стати справді глобальною компанією. Відкриття нового офісу в Швейцарії дає нам можливість наблизитися до наших клієнтів, підвищити обізнаність про наш бренд та збагатити нашу корпоративну культуру людьми, які мають інший погляд на вирішення складних проблем та технологічні виклики. Ми неймовірно раді та пишаємося відзначати 30-ту річницю успішного бізнесу ELEKS 3 вересня”, – прокоментував Андреас Гьодеке, Chief Business Offices for DACH & Nordics.

Про ELEKS

ELEKS – інженерна інноваційна компанія, яка надає послуги з розробки комплексних програмних продуктів та входить до Top 100 Global Outsourcing компаній. Вже 30 років ми працюємо партнером з інноваційних програм у компаніях із Fortune 500, з великими підприємствами та технологічними лідерами. Наша команда із 1800 професіоналів пропонує повний спектр ІТ-послуг в галузі логістики, роздрібної торгівлі, Fintech, охорони здоров’я, автомобілебудування, сільського господарства, уряду, засобів масової інформації та розваг. Програмні продукти, які ми створюємо, допомагають провідним світовим компаніям трансформувати свій бізнес, збільшувати доходи та економити час на розробку та експлуатаційні витрати.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: