fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Dentons запускає нове видання 2018 року довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі»

27/ 06/ 2018
  Трансформація енергетичного сектору в Європі, що охопила увесь континент протягом 2017 року, дещо сповільнився у 2018 році. Разом з тим, навіть зменшені субсидії та гарантовані ціни на енергію, що були встановлені після проведення тендерів в умовах надзвичайно високої конкуренції, не зупинили девелоперів та інвесторів, котрі й досі вбачають широкі можливості на більш зрілих ринках відновлювальної енергетики. Попри все, залишаються невизначеності. Як виглядатиме європейське регулювання в сфері відновлювальної енергетики та енергетичного сектору в цілому після 2020 року? Чи допоможуть зміни в ЄС або в національних правилах відкрити ринки для договорів про купівлю-продаж електричної енергії (PPA), в котрих Європа досі відстає від США, або пришвидшити впровадження електромобілів (EVs) та інших форм збереження енергії? Чи зможе відновлювальна електроенергія чи інші технології позбавити від вуглецевої залежності європейські сектори теплопостачання та транспорту в більш довгостроковій перспективі? Завантажуйте нове видання 2018 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі», для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 20 юрисдикціях в Європі та Центральній Азії, включаючи Бельгію, Францію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Іспанію, Турцію, Великобританію та Україну. Довідник доступний англійською та китайською мовами. Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з офіційним медіа-партнером Recharge, провідним міжнародним виданням у сфері альтернативної енергетики.

Трансформація енергетичного сектору в Європі, що охопила увесь континент протягом 2017 року, дещо сповільнився у 2018 році. Разом з тим, навіть зменшені субсидії та гарантовані ціни на енергію, що були встановлені після проведення тендерів в умовах надзвичайно високої конкуренції, не зупинили девелоперів та інвесторів, котрі й досі вбачають широкі можливості на більш зрілих ринках відновлювальної енергетики.

Попри все, залишаються невизначеності. Як виглядатиме європейське регулювання в сфері відновлювальної енергетики та енергетичного сектору в цілому після 2020 року? Чи допоможуть зміни в ЄС або в національних правилах відкрити ринки для договорів про купівлю-продаж електричної енергії (PPA), в котрих Європа досі відстає від США, або пришвидшити впровадження електромобілів (EVs) та інших форм збереження енергії? Чи зможе відновлювальна електроенергія чи інші технології позбавити від вуглецевої залежності європейські сектори теплопостачання та транспорту в більш довгостроковій перспективі?

Завантажуйте нове видання 2018 року нашого довідника «Інвестування у джерела відновлювальної енергії в Європі», для того, щоб дізнатися унікальну інформацію стосовно поточних перспектив для проектів в сфері відновлювальної енергетики в 20 юрисдикціях в Європі та Центральній Азії, включаючи Бельгію, Францію, Німеччину, Італію, Нідерланди, Польщу, Румунію, Іспанію, Турцію, Великобританію та Україну. Довідник доступний англійською та китайською мовами.

Команда експертів Dentons підготувала цей довідник разом з офіційним медіа-партнером Recharge, провідним міжнародним виданням у сфері альтернативної енергетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: