fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Clarity Ukraine увійшла до списку Forbes Next 250

30/ 06/ 2024
  Forbes Next 250 Компанія Clarity Ukraine увійшла до списку Forbes Next 250 — переліку компаній малого та середнього бізнесу, які визначатимуть економічний розвиток країни на роки вперед. Український Forbes презентує такий перелік вдруге й серед звичних критеріїв відбору, як-от фінансові результати, швидкість масштабування, інноваційність, перспективність ринку, оцінювалися також нестандартні менеджерські та маркетингові підходи та незламність бізнесу. Clarity Ukraine резонує з усіма перерахованими якостями та прагне покращувати показники зростання з року в рік. Ми щасливі бути частиною списку Forbes Next 250 — проєкту-надії на велике майбутнє й масштабний розвиток України. Завдячуємо нашим клієнтам та партнерам за підтримку, довіру та прагнення впроваджувати ERP тільки із нами. До номінацій потрапили компанії з річним виторгом від 10 млн грн до 1 млрд грн, у ДНК яких зашито невпинне зростання, інноваційний продукт, швидке масштабування, нестандартні управлінські або маркетингові рішення та експансія. Заявок цьогоріч було понад 700. Шлях до відзнаки Протягом останнього року значно підсилилася міжнародна експертиза Clarity Ukraine, оскільки декілька потужних партнерів Microsoft запросили наших фахівців долучитися у їхні проєкти. Ми не просто імплементуємо міжнародну ERP-систему, а ще й розробили українську локалізацію Business Central й переклали систему українською мовою та випустили цілий пул корисних додатків на AppSource. Також, протягом 2023 року нашій компанії вдалося вийти на ринок США. У 2024 в Clarity відбувається ще більш стрімке зростання, декілька проєктів з українськими та міжнародними ритейлерами та ІТ-гігантами, нарощення кількості зарубіжних проєктів. На початку 2024 року Clarity Ukraine отримала одразу дві відзнаки: премію Ukrainian BusinessAward за показниками зростання. А ще Clarity увійшла до рейтингу швидкозростаючих ІТ- компаній світу – Сlutch TOP 100, та була відзначена як Spring Champion 2024 за показниками верифікованих відгуків та оцінок від наших клієнтів. Пишаємося тим, що маємо чудові відгуки від клієнтів, та прагнемо стати взірцем у впровадженні Business Central в Україні та за кордоном. З повагою та вдячністю, команда Clarity Ukraine.

Forbes Next 250

Компанія Clarity Ukraine увійшла до списку Forbes Next 250 — переліку компаній малого та середнього бізнесу, які визначатимуть економічний розвиток країни на роки вперед. Український Forbes презентує такий перелік вдруге й серед звичних критеріїв відбору, як-от фінансові результати, швидкість масштабування, інноваційність, перспективність ринку, оцінювалися також нестандартні менеджерські та маркетингові підходи та незламність бізнесу.

Clarity Ukraine резонує з усіма перерахованими якостями та прагне покращувати показники зростання з року в рік. Ми щасливі бути частиною списку Forbes Next 250 — проєкту-надії на велике майбутнє й масштабний розвиток України. Завдячуємо нашим клієнтам та партнерам за підтримку, довіру та прагнення впроваджувати ERP тільки із нами.

До номінацій потрапили компанії з річним виторгом від 10 млн грн до 1 млрд грн, у ДНК яких зашито невпинне зростання, інноваційний продукт, швидке масштабування, нестандартні управлінські або маркетингові рішення та експансія. Заявок цьогоріч було понад 700.

Шлях до відзнаки

Протягом останнього року значно підсилилася міжнародна експертиза Clarity Ukraine, оскільки декілька потужних партнерів Microsoft запросили наших фахівців долучитися у їхні проєкти. Ми не просто імплементуємо міжнародну ERP-систему, а ще й розробили українську локалізацію Business Central й переклали систему українською мовою та випустили цілий пул корисних додатків на AppSource. Також, протягом 2023 року нашій компанії вдалося вийти на ринок США.

У 2024 в Clarity відбувається ще більш стрімке зростання, декілька проєктів з українськими та міжнародними ритейлерами та ІТ-гігантами, нарощення кількості зарубіжних проєктів. На початку 2024 року Clarity Ukraine отримала одразу дві відзнаки: премію Ukrainian BusinessAward за показниками зростання. А ще Clarity увійшла до рейтингу швидкозростаючих ІТ- компаній світу – Сlutch TOP 100, та була відзначена як Spring Champion 2024 за показниками верифікованих відгуків та оцінок від наших клієнтів.

Пишаємося тим, що маємо чудові відгуки від клієнтів, та прагнемо стати взірцем у впровадженні Business Central в Україні та за кордоном.

З повагою та вдячністю, команда Clarity Ukraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: