fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія ADER HABER стала ексклюзивним юридичним партнером Українського Клубу Нерухомості

04/ 02/ 2021
  У 2021 році юридична компанія ADER HABER виступить ексклюзивним юридичним партнером Українського Клубу Нерухомості URE Club. ADER HABER представлятиме партнер, адвокат, керівник практики нерухомості та будівництва Олександра Федотова. Саме Олександра та її команда будуть комунікувати з передовими експертами та лідерами нерухомості України, надаватимуть консультації, братимуть участь у законотворчій діяльності та розвиватимуть корисні проекти разом з URE Club. Партнерство — важлива частина розвитку юридичного бізнесу. Це стратегічний процес, коли ми допомагаємо, підтримуємо і розуміємо, що спільними зусиллями можна прийти до успіху значно швидше, - йдеться у повідомленні прес-служби ADER HABER.

У 2021 році юридична компанія ADER HABER виступить ексклюзивним юридичним партнером Українського Клубу Нерухомості URE Club.

ADER HABER представлятиме партнер, адвокат, керівник практики нерухомості та будівництва Олександра Федотова.

Саме Олександра та її команда будуть комунікувати з передовими експертами та лідерами нерухомості України, надаватимуть консультації, братимуть участь у законотворчій діяльності та розвиватимуть корисні проекти разом з URE Club.

“Партнерство — важлива частина розвитку юридичного бізнесу. Це стратегічний процес, коли ми допомагаємо, підтримуємо і розуміємо, що спільними зусиллями можна прийти до успіху значно швидше”, – йдеться у повідомленні прес-служби ADER HABER.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: