fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія AB InBev Efes Україна приєдналася до програми Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні

16/ 06/ 2021
  Компанія AB InBev Efes Україна підписала Меморандум про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні. Anti-Corruption Collective Action – проєкт, який спрямований на підтримку колективних дій локальних мереж Глобального Договору та сприяння співпраці між державними та приватними особами у боротьбі з корупцією. Його метою є не лише боротьба з хабарництвом, вимаганням та іншими формами корупції, але й усунення цього явища у бізнесі та державі. «Підписання Меморандуму про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action є для нас важливим кроком у напрямку антикорупційної діяльності. Ми, як глобальна компанія, маємо свою антикорупційну політику, яка глибоко зашита в усі наші бізнес-практики. Також у нас zero tolerance до корупції, тому ми готові ділитися своїми кращими кейсами та напрацюваннями з іншими компаніями, які ведуть свою діяльність в Україні» – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. У вересні 2020 року українська мережа Глобального договору ООН доєдналася до міжнародної антикорупційної програми Anti-Corruption Collective Action. Програма стартувала у вересні 2020 року і діятиме в Україні до 2023 року.  Мета проєкту полягає в тому, щоб обєднати стейкхолдерів у сферах: антикорупції, бізнесу, державних структур, громадських організаціях – для створення освітньої бази з протидії корупції для середнього і малого бізнесу в Україні. У межах співпраці з Anti-Corruption Collective Action AB InBev Efes Україна буде ділитися власним досвідом в антикорупційній діяльності та комплаєнсі на прикладі вже впроваджених систем та програм, як локально, так і на глобальному рівні. Співпраця також передбачає регулярні зустрічі за участі компанії в робочих групах. Наразі робоча група проєкту становить близько 40 учасників, серед яких представники великого бізнесу, громадських організацій, НАЗК та ін. Інформаційна довідка: AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes. AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.   Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад». Контакти для ЗМІ Всі запити, повязані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій. E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Компанія AB InBev Efes Україна підписала Меморандум про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action від Глобального договору ООН в Україні.

Anti-Corruption Collective Action – проєкт, який спрямований на підтримку колективних дій локальних мереж Глобального Договору та сприяння співпраці між державними та приватними особами у боротьбі з корупцією. Його метою є не лише боротьба з хабарництвом, вимаганням та іншими формами корупції, але й усунення цього явища у бізнесі та державі.

«Підписання Меморандуму про співпрацю з Anti-Corruption Collective Action є для нас важливим кроком у напрямку антикорупційної діяльності. Ми, як глобальна компанія, маємо свою антикорупційну політику, яка глибоко зашита в усі наші бізнес-практики. Також у нас zero tolerance до корупції, тому ми готові ділитися своїми кращими кейсами та напрацюваннями з іншими компаніями, які ведуть свою діяльність в Україні» – розповідає в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов.

У вересні 2020 року українська мережа Глобального договору ООН доєдналася до міжнародної антикорупційної програми Anti-Corruption Collective Action. Програма стартувала у вересні 2020 року і діятиме в Україні до 2023 року. 

Мета проєкту полягає в тому, щоб об’єднати стейкхолдерів у сферах: антикорупції, бізнесу, державних структур, громадських організаціях – для створення освітньої бази з протидії корупції для середнього і малого бізнесу в Україні.

У межах співпраці з Anti-Corruption Collective Action AB InBev Efes Україна буде ділитися власним досвідом в антикорупційній діяльності та комплаєнсі на прикладі вже впроваджених систем та програм, як локально, так і на глобальному рівні. Співпраця також передбачає регулярні зустрічі за участі компанії в робочих групах. Наразі робоча група проєкту становить близько 40 учасників, серед яких представники великого бізнесу, громадських організацій, НАЗК та ін.

Інформаційна довідка:

AB InBev Efes Україна – один із лідерів українського пивоварного ринку, який є спільним підприємством найбільшої в світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв із провідними позиціями Anadolu Efes.

AB InBev Efes Україна має три броварні у Чернігові, Харкові та Миколаєві.  

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller, Velkopopovický Kozel, «Старий Мельник із Діжки», Miller, Tripel Karmeliet, Kwak, Cubanisto, Boddingtons Pub Ale; локальных ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтарь»; квасу «Село і люди», сидру «Де Сад».

Контакти для ЗМІ

Всі запити, пов’язані з наданням інформації для ЗМІ, прохання надсилати Нонні Мартиновій, менеджеру із зовнішніх комунікацій.

E-mail: Nonna.Martynova@AB-Inbev.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: