fbpx

Комітет з управління персоналом

24/ 05/ 2018
    Представники економічної науки, формулюючи поняття управління талантами в XIX столітті, стверджували, що це обов’язково матиме позитивний вплив на розвиток компанії в цілому. Управління талантами продовжує визначати ключові особливості успішного ведення бізнесу до сьогодні і є однією з головних конкурентних переваг компанії. 24 травня на засіданні Коміету з управлінням персолаом Асоціації в Одесі ставилось питання талант-менеджементу. Спікером виступила Наталія Юрганова, директор з персоналу членської компанії ПАТ ВО СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР та голова Комітету. Під час зустрічі пані Наталя розповіла, як оцінити потенціал персоналу, які критерії  варто застосовувати та поділилась дієвими інструментами управління. Проте сьогодні основними перешкодами впровадження управління талантами в команіях постає стереотип «незамінних кадрів не буває», неготовність брати відповідальність за заміну середньостатистичного співробітника на потенційно талановитого та  неможливість побачити позитивний результат від ефективного управління талантами одразу.  Все ж, враховуючи  шалений розвиток конкуренції та процесів глобалізації, для того щоб вижити українським підприємствам, або отримати нові можливості для розвитку необхідно більш активно впроваджуватита використовувати систему талант-менеджменту. Це дозволить швидше реагувати на зміни зовнішнього середовища та займати лідируючі позиції на ринку.
01/

 

Представники економічної науки, формулюючи поняття управління талантами в XIX столітті, стверджували, що це обов’язково матиме позитивний вплив на розвиток компанії в цілому. Управління талантами продовжує визначати ключові особливості успішного ведення бізнесу до сьогодні і є однією з головних конкурентних переваг компанії.

24 травня на засіданні Коміету з управлінням персолаом Асоціації в Одесі ставилось питання талант-менеджементу. Спікером виступила Наталія Юрганова, директор з персоналу членської компанії ПАТ “ВО “СТАЛЬКАНАТ-СІЛУР” та голова Комітету. Під час зустрічі пані Наталя розповіла, як оцінити потенціал персоналу, які критерії  варто застосовувати та поділилась дієвими інструментами управління.

Проте сьогодні основними перешкодами впровадження управління талантами в команіях постає стереотип «незамінних кадрів не буває», неготовність брати відповідальність за заміну середньостатистичного співробітника на потенційно талановитого та  неможливість побачити позитивний результат від ефективного управління талантами одразу.  Все ж, враховуючи  шалений розвиток конкуренції та процесів глобалізації, для того щоб вижити українським підприємствам, або отримати нові можливості для розвитку необхідно більш активно впроваджуватита використовувати систему талант-менеджменту. Це дозволить швидше реагувати на зміни зовнішнього середовища та займати лідируючі позиції на ринку.

Спікери

1 / 1
Наталія Юрганова
засновник консалтингової компанії «Стратегії змін», консультант з моделювання бізнес-процесів, організаційних структур і впроваджень змін в компаніях, бізнес психолог, психотерапевт
Наталія Юрганова

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: