fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями обговорив із Мінагрополітики питання імпорту виноробної продукції

14/ 02/ 2025
  Комітет з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України провели зустріч щодо документального супроводу імпорту виноробної продукції.   Учасники розглянули особливості Закону України «Про виноград, вино та продукти виноробства», що набуде чинності 1 січня 2026 року. Він регулює виробництво, реалізацію та імпорт виноробної продукції, а також гармонізує національні вимоги з регламентами ЄС, зокрема Регламентом №1308/2013.   Зважаючи на майбутні зміни, експерти Асоціації завчасно обговорили перелік необхідних документів для імпорту, щоб уникнути правових неточностей. Представники Мінагрополітики зі свого боку наголосили, що вимоги до сертифікації продукції є уніфікованими для європейських, світових та українських виробників. Це спрощує бюрократичні процедури імпорту та експорту.   Бізнес отримав роз’яснення щодо товаросупровідних документів при імпорті виноробної продукції, зокрема сертифікатів безпечності харчових продуктів і звітів акредитованих лабораторій країни походження. Також учасники обговорили необхідність документального підтвердження якості та безпечності продукції. Імпорт партій, які містять виноробну продукцію з різних країн, потребує окремих документів для кожної частини. Одним із ключових документів є сертифікат форми VI-1, що містить інформацію про виробника, партію товару та результати лабораторних випробувань.   Зустріч дозволила сторонам глибше обговорити проблематику імпорту виноробної продукції, ознайомитися з прикладами сертифікатів та поділитися досвідом. Учасники домовилися про подальшу співпрацю й додаткові консультації для забезпечення безперебійного постачання виноробної продукції в Україну.   Європейська Бізнес Асоціація вдячна Мінагрополітики та проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) за організацію зустрічі та конструктивний діалог із бізнесом.

Комітет з питань імпорту та торгівлі алкогольними напоями разом із Міністерством аграрної політики та продовольства України провели зустріч щодо документального супроводу імпорту виноробної продукції.
 
Учасники розглянули особливості Закону України «Про виноград, вино та продукти виноробства», що набуде чинності 1 січня 2026 року. Він регулює виробництво, реалізацію та імпорт виноробної продукції, а також гармонізує національні вимоги з регламентами ЄС, зокрема Регламентом №1308/2013.
 
Зважаючи на майбутні зміни, експерти Асоціації завчасно обговорили перелік необхідних документів для імпорту, щоб уникнути правових неточностей. Представники Мінагрополітики зі свого боку наголосили, що вимоги до сертифікації продукції є уніфікованими для європейських, світових та українських виробників. Це спрощує бюрократичні процедури імпорту та експорту.
 
Бізнес отримав роз’яснення щодо товаросупровідних документів при імпорті виноробної продукції, зокрема сертифікатів безпечності харчових продуктів і звітів акредитованих лабораторій країни походження. Також учасники обговорили необхідність документального підтвердження якості та безпечності продукції. Імпорт партій, які містять виноробну продукцію з різних країн, потребує окремих документів для кожної частини. Одним із ключових документів є сертифікат форми VI-1, що містить інформацію про виробника, партію товару та результати лабораторних випробувань.
 
Зустріч дозволила сторонам глибше обговорити проблематику імпорту виноробної продукції, ознайомитися з прикладами сертифікатів та поділитися досвідом. Учасники домовилися про подальшу співпрацю й додаткові консультації для забезпечення безперебійного постачання виноробної продукції в Україну.
 
Європейська Бізнес Асоціація вдячна Мінагрополітики та проєкту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA) за організацію зустрічі та конструктивний діалог із бізнесом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: