fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з нерухомості, інвестицій та стратегічного розвитку Асоціації у Харкові

23/ 12/ 2020
  В рамках Комітету відбувся майстер-клас «Інвестування в комерційну нерухомість у 2021 році. Готовий орендний бізнес». На заході гості та онлайн-глядачі разом з експертами Абдурахманом Шайхаловим, засновником компанії stepINVEST, та Юлією Гавриленко, керівником stepREALTY invest, проаналізували ризики, з якими може зіткнутися інвестор, і шляхи їх уникнення, а також розглянули основні тренди на ринку комерційної нерухомості. Інвестування в цей сектор має такі переваги: високоприбутковість, приносить дохід навіть у періоди кризи, має потенціал до зростання у вартості в майбутньому, тощо. Пан Шайхалов зазначив, що необхідно завчасно відстежувати ситуацію та адаптуватись до змін у законодавстві, пристосовуватись до локальних факторів, які можуть вплинути на кон’юнктуру ринку. Окрему увагу було приділено готовому орендному бізнесу (ГОБ). На думку експертів такий бізнес значно виграє у порівнянні із самостійним інвестуванням, адже позбавляє інвестора від необхідності шукати орендатора, нести експлуатаційні витрати, ремонтувати приміщення та інше. Фахівці поділилися практичними кейсами реалізації різних інвестиційних стратегій в об’єкти нерухомості та розповіли, як визначити їх найкраще цільове використання. Дякуємо спікерам за актуальну інформацію та практичні поради щодо інвестування, а усім присутнім - за цікаві питання та жваву бесіду!

В рамках Комітету відбувся майстер-клас «Інвестування в комерційну нерухомість у 2021 році. Готовий орендний бізнес». На заході гості та онлайн-глядачі разом з експертами Абдурахманом Шайхаловим, засновником компанії stepINVEST, та Юлією Гавриленко, керівником stepREALTY invest, проаналізували ризики, з якими може зіткнутися інвестор, і шляхи їх уникнення, а також розглянули основні тренди на ринку комерційної нерухомості. Інвестування в цей сектор має такі переваги: високоприбутковість, приносить дохід навіть у періоди кризи, має потенціал до зростання у вартості в майбутньому, тощо.

Пан Шайхалов зазначив, що необхідно завчасно відстежувати ситуацію та адаптуватись до змін у законодавстві, пристосовуватись до локальних факторів, які можуть вплинути на кон’юнктуру ринку.

Окрему увагу було приділено готовому орендному бізнесу (ГОБ). На думку експертів такий бізнес значно виграє у порівнянні із самостійним інвестуванням, адже позбавляє інвестора від необхідності шукати орендатора, нести експлуатаційні витрати, ремонтувати приміщення та інше.

Фахівці поділилися практичними кейсами реалізації різних інвестиційних стратегій в об’єкти нерухомості та розповіли, як визначити їх найкраще цільове використання.

Дякуємо спікерам за актуальну інформацію та практичні поради щодо інвестування, а усім присутнім – за цікаві питання та жваву бесіду!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: