fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет з логістики Асоціації взяв участь у International Specialized Exhibition Rail EXPO 2021

21/ 10/ 2021
    Вчора менеджер Комітету з логістики ЕВА взяла участь у International Specialized Exhibition Rail EXPO 2021. Під час свого виступу менеджер Комітету з логістики наголосила на таких основних аспектах щодо реформування залізничної галузі в Україні: Наразі відсутні організаційні, правові та економічні основи для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні. Все це необхідно для підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку залізничних перевезень, покращення якості та доступності послуг перевезень залізничним транспортом. Новий законопроєкт про залізничний транспорт на прийняття якого очікує бізнес, та який вже більше двох років знаходиться на розгляді у Транспортному Комітеті ВРУ передбачає усі ці моменти.  Основним завданням законопроєкту є створення умов для розвитку конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень з урахуванням основних вимог законодавства ЄС. Бізнес очікує на започаткування конкуренції на ринку залізничних перевезень вантажів і пасажирів та дерегуляція тарифів на такі перевезення, що в довгостроковому періоді має сприяти підвищенню їхньої ефективності; імплементацію євроінтеграційних зобов’язань України у цій сфері; підвищення ефективності державного регулювання та нагляду на ринку залізничних перевезень за рахунок утворення незалежного регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту. Європейська Бізнес Асоціація наголошує на необхідності реформування ринку залізничних перевезень, що обумовлено зобов’язаннями України з імплементації європейських директив. Більше того на сьогодні інфраструктура загального користування є державною власністю, тому її експлуатацією та утриманням має займатись оператор інфраструктури в особі Укрзалізниці. Дякуємо організаторам заходу за запрошення!  
01/

 

Вчора менеджер Комітету з логістики ЕВА взяла участь у International Specialized Exhibition Rail EXPO 2021.

Під час свого виступу менеджер Комітету з логістики наголосила на таких основних аспектах щодо реформування залізничної галузі в Україні:

  • Наразі відсутні організаційні, правові та економічні основи для функціонування конкурентного ринку залізничних перевезень в Україні. Все це необхідно для підвищення ефективності управління, вдосконалення організаційно-правових та економічних засад ринку залізничних перевезень, покращення якості та доступності послуг перевезень залізничним транспортом.
  • Новий законопроєкт про залізничний транспорт на прийняття якого очікує бізнес, та який вже більше двох років знаходиться на розгляді у Транспортному Комітеті ВРУ передбачає усі ці моменти.  Основним завданням законопроєкту є створення умов для розвитку конкурентного середовища на ринку залізничних перевезень з урахуванням основних вимог законодавства ЄС.
  • Бізнес очікує на започаткування конкуренції на ринку залізничних перевезень вантажів і пасажирів та дерегуляція тарифів на такі перевезення, що в довгостроковому періоді має сприяти підвищенню їхньої ефективності; імплементацію євроінтеграційних зобов’язань України у цій сфері; підвищення ефективності державного регулювання та нагляду на ринку залізничних перевезень за рахунок утворення незалежного регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері транспорту.

Європейська Бізнес Асоціація наголошує на необхідності реформування ринку залізничних перевезень, що обумовлено зобов’язаннями України з імплементації європейських директив. Більше того на сьогодні інфраструктура загального користування є державною власністю, тому її експлуатацією та утриманням має займатись оператор інфраструктури в особі Укрзалізниці.

Дякуємо організаторам заходу за запрошення!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: