fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Комітет деревообробної та меблевої галузі Асоціації обговорив зміни до законопроєкту №4197д «Про ринок деревини»

14/ 05/ 2024
  13 травня відбулось засідання Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації за участі народного депутата України Богдана Кицака щодо законопроєкту №4197д «Про ринок деревини». Богдан Кицак повідомив про те, що відповідний законопроєкт потребує суттєвого оновлення та змін відповідно до умов сьогодення, а також поінформував, що зараз відбувається робота з напрацювання та погодження таких змін. Представниками комітету були зазначені ключові положення, які мають бути обов’язково передбачені у відповідному законопроєкті: Першочергове забезпечення сировиною вітчизняних деревообробних підприємств; Зрозумілий та справедливий механізм формування ціни на деревину; Дієві механізми притягнення до відповідальності як продавців, так і покупців, які порушуватимуть встановлені правила реалізації деревини. Учасники зустрічі домовились про спільну подальшу роботу із напрацювання законопроєкту, який враховуватиме інтереси усіх сторін та сприятиме розвитку деревообробної та меблевої галузі України, яка має значний потенціал швидкого відновлення виробництва, збереження та створення нових робочих місць для українців, в тому числі й для внутрішньо переміщених осіб.

13 травня відбулось засідання Комітету деревообробної та меблевої галузі Асоціації за участі народного депутата України Богдана Кицака щодо законопроєкту №4197д «Про ринок деревини».

Богдан Кицак повідомив про те, що відповідний законопроєкт потребує суттєвого оновлення та змін відповідно до умов сьогодення, а також поінформував, що зараз відбувається робота з напрацювання та погодження таких змін.

Представниками комітету були зазначені ключові положення, які мають бути обов’язково передбачені у відповідному законопроєкті:

  • Першочергове забезпечення сировиною вітчизняних деревообробних підприємств;
  • Зрозумілий та справедливий механізм формування ціни на деревину;
  • Дієві механізми притягнення до відповідальності як продавців, так і покупців, які порушуватимуть встановлені правила реалізації деревини.

Учасники зустрічі домовились про спільну подальшу роботу із напрацювання законопроєкту, який враховуватиме інтереси усіх сторін та сприятиме розвитку деревообробної та меблевої галузі України, яка має значний потенціал швидкого відновлення виробництва, збереження та створення нових робочих місць для українців, в тому числі й для внутрішньо переміщених осіб.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: