fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команди Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання

09/ 08/ 2018
  КИЇВ, 9 серпня 2018 року – Команди юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання з 1 жовтня 2018 року. Об’єднана фірма матиме офіси в Києві та Вашингтоні і стане найбільшою в Україні з 26 партнерами та понад 140 юристами. Всього у фірмі працюватиме більш ніж 250 співробітників. Об’єднання Астерс та ЄПАП Україна консолідує професійний досвід найкращих спеціалістів і суттєво посилить експертизу як у транзакційних і регуляторних практиках, так і у сфері вирішення спорів. Керуватиме фірмою Комітет у складі партнерів Олексія Дідковського, Сергія Свириби та Армена Хачатуряна. Назву нової фірми буде оголошено окремо. Об’єднання буде завершено після отримання необхідних регуляторних дозволів. Обидві фірми працюють в Україні понад 20 років, є лідерами юридичного ринку та постійно отримують найвищі рекомендації міжнародних та національних рейтингів. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні. Сергій Свириба, керуючий партнер ЄПАП Україна: «Наше об’єднання з Астерс відкриває нову сторінку розвитку та створює кращі можливості для наших клієнтів. Ми вдячні АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та двом нашим партнерам, які обрали інший професійний шлях, за плідну співпрацю в найбільшій юридичній фірмі СНД». Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс: «Об’єднання з ЄПАП Україна забезпечить потужний ефект синергії для клієнтів. Нас обєднують  спільні цінності, корпоративна культура та успішний досвід співпраці. Разом ми створюємо найпотужнішого гравця на українському юридичному ринку». *** Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018). Фірму регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України. ЄПАП Україна – одна з провідних українських юридичних фірм з 20-річним досвідом роботи. Команда з кращих у своїх галузях фахівців допомагає уникати і реагувати на юридичні та бізнес-ризики, поєднуючи трансакційну експертизу та досвід у сфері вирішення спорів. Chambers and Partners, Legal 500, IFLR 1000, GAR 100, GIR 100 та Whos Who Legal регулярно рекомендують фірму серед лідерів ринку. У 2018 році ЄПАП Україна стала переможцем премії The Lawyer European Awards в категорії «Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД».

КИЇВ, 9 серпня 2018 року – Команди юридичних фірм Астерс та ЄПАП Україна оголошують про об’єднання з 1 жовтня 2018 року.

Об’єднана фірма матиме офіси в Києві та Вашингтоні і стане найбільшою в Україні з 26 партнерами та понад 140 юристами. Всього у фірмі працюватиме більш ніж 250 співробітників.

Об’єднання Астерс та ЄПАП Україна консолідує професійний досвід найкращих спеціалістів і суттєво посилить експертизу як у транзакційних і регуляторних практиках, так і у сфері вирішення спорів.

Керуватиме фірмою Комітет у складі партнерів Олексія Дідковського, Сергія Свириби та Армена Хачатуряна. Назву нової фірми буде оголошено окремо. Об’єднання буде завершено після отримання необхідних регуляторних дозволів.

Обидві фірми працюють в Україні понад 20 років, є лідерами юридичного ринку та постійно отримують найвищі рекомендації міжнародних та національних рейтингів. Міжнародний рейтинг Chambers Europe 2018 відзначає 22 юристів об’єднаної фірми – найбільшу кількість визнаних дослідженням фахівців в одній юридичній фірмі в Україні.

Сергій Свириба, керуючий партнер ЄПАП Україна: «Наше об’єднання з Астерс відкриває нову сторінку розвитку та створює кращі можливості для наших клієнтів. Ми вдячні АБ «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери» та двом нашим партнерам, які обрали інший професійний шлях, за плідну співпрацю в найбільшій юридичній фірмі СНД».

Олексій Дідковський, керуючий партнер Астерс: «Об’єднання з ЄПАП Україна забезпечить потужний ефект синергії для клієнтів. Нас об’єднують  спільні цінності, корпоративна культура та успішний досвід співпраці. Разом ми створюємо найпотужнішого гравця на українському юридичному ринку».

***

Астерс є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018). Фірму регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

ЄПАП Україна – одна з провідних українських юридичних фірм з 20-річним досвідом роботи. Команда з кращих у своїх галузях фахівців допомагає уникати і реагувати на юридичні та бізнес-ризики, поєднуючи трансакційну експертизу та досвід у сфері вирішення спорів. Chambers and Partners, Legal 500, IFLR 1000, GAR 100, GIR 100 та Who’s Who Legal регулярно рекомендують фірму серед лідерів ринку. У 2018 році ЄПАП Україна стала переможцем премії The Lawyer European Awards в категорії «Юридична фірма року в Росії, Україні та СНД».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: