fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда юристів Aequo оголошує про кадрове підвищення

07/ 08/ 2018
  Aequo рада повідомити про призначення Михайла Сороки та Олександра Терещенка на посаду старших юристів. Михайло Сорока має більш ніж 15-річний практичний досвід у сферах земельного права, нерухомості та адміністративного права. Він займається усіма питаннями практики нерухомості та будівництва, зокрема, проводить юридичну експертизу M&A-угод, судових спорів, інвестицій, здійснює оцінку ризиків та надає рекомендації щодо їх усунення. Він консультував інвестиційні фонди та рітейлерів з приводу придбання цінних об’єктів нерухомості, проводив юридичні аудити нерухомості та надавав юридичну підтримку забудовникам в питаннях проектування і будівництва. Олександр Терещенко має значний досвід у консультуванні іноземних та вітчизняних компаній (у тому числі імпортерів, експортерів, виробників і дистрибюторів) з питань міжнародної торгівлі (наприклад, заходів торговельного захисту, поставок і дистрибуції), митного, податкового та транспортного права, а також структурування транскордонних угод. Він також консультує низку міжнародних корпорацій, фондів прямого інвестування щодо питань антимонопольного та конкурентного права. «Ми раді привітати Михайла та Олександра із заслуженим підвищенням. Вони обидва зарекомендували себе як компетентні професіонали, продемонстрували глибоку експертизу в своїх галузях права, незмінно надаючи першокласні послуги нашим клієнтам. Бажаємо їм успіхів та нових професійних досягнень», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo. Про фірму AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань. AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу. Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін. AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017. За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Aequo рада повідомити про призначення Михайла Сороки та Олександра Терещенка на посаду старших юристів.

Михайло Сорока має більш ніж 15-річний практичний досвід у сферах земельного права, нерухомості та адміністративного права. Він займається усіма питаннями практики нерухомості та будівництва, зокрема, проводить юридичну експертизу M&A-угод, судових спорів, інвестицій, здійснює оцінку ризиків та надає рекомендації щодо їх усунення. Він консультував інвестиційні фонди та рітейлерів з приводу придбання цінних об’єктів нерухомості, проводив юридичні аудити нерухомості та надавав юридичну підтримку забудовникам в питаннях проектування і будівництва.

Олександр Терещенко має значний досвід у консультуванні іноземних та вітчизняних компаній (у тому числі імпортерів, експортерів, виробників і дистриб’юторів) з питань міжнародної торгівлі (наприклад, заходів торговельного захисту, поставок і дистрибуції), митного, податкового та транспортного права, а також структурування транскордонних угод. Він також консультує низку міжнародних корпорацій, фондів прямого інвестування щодо питань антимонопольного та конкурентного права.

«Ми раді привітати Михайла та Олександра із заслуженим підвищенням. Вони обидва зарекомендували себе як компетентні професіонали, продемонстрували глибоку експертизу в своїх галузях права, незмінно надаючи першокласні послуги нашим клієнтам. Бажаємо їм успіхів та нових професійних досягнень», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

Про фірму

AEQUO – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, яка об’єднує висококваліфікованих визнаних адвокатів. Пріоритетом роботи фірми є досягнення бізнес цілей своїх клієнтів. Значний галузевий досвід і глибоке розуміння бізнесу дозволяють фірмі розробляти інноваційні стратегії та ефективні рішення найбільш складних питань.

AEQUO надає комплексний юридичний супровід у таких сферах, як антимонопольне і конкурентне право, банківське та фінансове право, інтелектуальна власність, корпоративне та комерційне право, злиття та поглинання, оподаткування, вирішення спорів та міжнародний арбітраж, а також ринки капіталу.

Серед клієнтів фірми – провідні українські та міжнародні компанії і організації, зокрема Agroprosperis, Apax Partners, Apollo, Bunge, DuPont, EBRD, European Commission, Google, Inditex Group, NCH Capital, Pioneer Hi-Bred International, Samsung Electronics, Sandvik, Synthon, Tetra Laval, Ukrainian Redevelopment Fund, UniCredit Group, Vodafone Ukraine та ін.

AEQUO названа найінноваційнішою юридичною фірмою року в Україні за версією IFLR Europe Awards 2018, юридичною фірмою року в Росії, Україні та СНД за версією The Lawyer European Awards 2017 та однією з найінноваційніших юридичних фірм у Європі згідно з FT Innovative Lawyers 2015-2017.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтеся

до Юлії Червоноокої [email protected], +380 44 490 91 00

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: