fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда топменеджерів ОТП Групи в Україні отримала низку почесних винагород від «Фінансового Клубу»

04/ 06/ 2021
  Команда топменеджерів ОТП Групи в Україні отримала низку почесних винагород за результатами щорічного рейтингу «50 найкращих банків» за 2020 рік. Про це повідомляється на сайті «Фінансового клубу». Голову правління ОТП Банку Володимира Мудрого визнано одним з п’яти найкращих банкірів -топменеджерів України. Член правління з розвитку корпоративного бізнесу Алла Бініашвілі посіла перше місце у номінації «Найкращий корпоративний банкір», член правління з операційної діяльності Лілія Лазепко перемогла у номінації «Найкращий операційний директор», а голова правління ОТП Лізинг Андрій Павлушин отримав друге місце у номінації «Представники фінансового сектору» у дослідженні «Фінансове визнання». Також ОТП Лізинг було визнано найкращим у номінації «Лізинг», а ОТП Банк —у номінації «Кредити для малого та середнього бізнесу». Преміальний банкінг від ОТП Банку посів почесне друге місце, а інтернет-банкінг — шосте серед 50 найкращих українських банків. Дані рейтинги традиційно розраховуються на основі голосування представників банків, якісних показників, оцінки з боку НБУ, наявності стратегії та ін. Щорічне нагородження кращих учасників фінансового ринку FINANCIAL CLUB AWARDS проводиться «Фінансовим клубом» за результатами проєкту «50 провідних банків України», у межах якого визначаються кращі банки у 15 номінаціях, а також кращий топменеджер банку, операційний та фінансовий директор, корпоративний і роздрібний банкір, а також «Фінансове визнання». Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Команда топменеджерів ОТП Групи в Україні отримала низку почесних винагород за результатами щорічного рейтингу «50 найкращих банків» за 2020 рік. Про це повідомляється на сайті «Фінансового клубу».

Голову правління ОТП Банку Володимира Мудрого визнано одним з п’яти найкращих банкірів -топменеджерів України. Член правління з розвитку корпоративного бізнесу Алла Бініашвілі посіла перше місце у номінації «Найкращий корпоративний банкір», член правління з операційної діяльності Лілія Лазепко перемогла у номінації «Найкращий операційний директор», а голова правління ОТП Лізинг Андрій Павлушин отримав друге місце у номінації «Представники фінансового сектору» у дослідженні «Фінансове визнання».

Також ОТП Лізинг було визнано найкращим у номінації «Лізинг», а ОТП Банк —у номінації «Кредити для малого та середнього бізнесу». Преміальний банкінг від ОТП Банку посів почесне друге місце, а інтернет-банкінг — шосте серед 50 найкращих українських банків.

Дані рейтинги традиційно розраховуються на основі голосування представників банків, якісних показників, оцінки з боку НБУ, наявності стратегії та ін.

Щорічне нагородження кращих учасників фінансового ринку FINANCIAL CLUB AWARDS проводиться «Фінансовим клубом» за результатами проєкту «50 провідних банків України», у межах якого визначаються кращі банки у 15 номінаціях, а також кращий топменеджер банку, операційний та фінансовий директор, корпоративний і роздрібний банкір, а також «Фінансове визнання».

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: