fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда практики міжнародної торгівлі Астерс захистила імпорт КФК від запровадження антидемпінгового мита

01/ 08/ 2018
  Астерс успішно захистила інтереси провідного виробника хімічної продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбамідоформальдегідного концентрату (КФК) та карбамідоформальдегідної смоли (КФС), що тривало 15 місяців. Розслідування було ініційоване ще в квітні 2017 року за скаргою національного товаровиробника, який стверджував, що з боку іноземних виробників та експортерів КФК та КФС мав місце недобросовісний демпінговий імпорт. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ)  підтримала позицію нашого клієнта та врахувала аргументи, які підтверджують, що КФК та КФС є різними товарами. За цих обставин МКМТ дійшла висновку, що в частині імпорту КФК не було надано доказів завдання шкоди національному товаровиробнику, і, відповідно, не було жодних підстав для введення антидемпінгового мита на імпорт КФК. Стосовно КФС було запроваджене мито у розмірі 39,94%. Над проектом працювала команда практики міжнародної торгівлі Астерс у складі радника Астерс Дмитра Відсоти, юристів Ольги Вашуленко та Тетяни Бебік під керівництвом партнера Олексія Пустовіта. *** Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана Юридичною фірмою року в Україні (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією Юридичної премії 2016. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Whos Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та 50 провідних юридичних фірм України.

Астерс успішно захистила інтереси провідного виробника хімічної продукції в антидемпінговому розслідуванні щодо імпорту в Україну карбамідоформальдегідного концентрату (КФК) та карбамідоформальдегідної смоли (КФС), що тривало 15 місяців.

Розслідування було ініційоване ще в квітні 2017 року за скаргою національного товаровиробника, який стверджував, що з боку іноземних виробників та експортерів КФК та КФС мав місце недобросовісний “демпінговий” імпорт. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ)  підтримала позицію нашого клієнта та врахувала аргументи, які підтверджують, що КФК та КФС є різними товарами. За цих обставин МКМТ дійшла висновку, що в частині імпорту КФК не було надано доказів завдання шкоди національному товаровиробнику, і, відповідно, не було жодних підстав для введення антидемпінгового мита на імпорт КФК. Стосовно КФС було запроваджене мито у розмірі 39,94%.

Над проектом працювала команда практики міжнародної торгівлі Астерс у складі радника Астерс Дмитра Відсоти, юристів Ольги Вашуленко та Тетяни Бебік під керівництвом партнера Олексія Пустовіта.

***

Asters є однією з найбільших юридичних фірм України, що з 1995 року надає клієнтам повний спектр юридичних послуг. Астерс має значний спеціалізований досвід і відіграє провідну роль у консультуванні клієнтів у багатьох секторах економіки. Упродовж усієї історії свого існування фірма утримує за собою статус одного з ключових гравців українського юридичного ринку. Астерс визнана “Юридичною фірмою року в Україні” (Who’s Who Legal Awards 2018) та двічі поспіль визнана Юридичною фірмою року: Україна та СНД (2014 та 2015 Law Firm of the Year: Ukraine and the CIS) журналом The Lawyer, авторитетним юридичним тижневиком Великобританії. Також Астерс було названо Юридичною фірмою десятиліття в Україні за версією “Юридичної премії 2016”. Астерс регулярно відзначають найавторитетніші міжнародні й вітчизняні дослідження та рейтинги, зокрема, The Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, IFLR 1000, Who’s Who Legal, Best Lawyers, Expert Guides та “50 провідних юридичних фірм України”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: