fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Асоціації – The Changers!

03/ 09/ 2018
  Наш спецпроект The Changers набирає обертів! Сьогодні ми усією командою перегортаємо календар і знайомимо вас з Ольгою Двігун, івент-координатором Асоціації. Хто щодня будить Олю, в чому магія її ранку та навіщо вона опанувала Adobe Premiere. Далі - пряма мова: Європейська Бізнес Асоціація – це вища ліга. І ми міняємо цю країну на краще. Правда. Асоціація привабила мене зовні. І потім просто підкорила внутрішньо, перш за все – своєю структурою. Класно, що тут можна відкрито пропонувати свої ідеї, спілкуватися з неймовірними жінками, відчути рівність між колегами. І Поділ – це любов. Зачіска на співбесіді має значення. У житті не хочеться відставати від чоловіка. Я дуже хочу досягти того ж, що й він. Саме мій чоловік допомагає мені бути безстрашною та рухатися до цієї мети. Завжди любила ранки, коли вулиці пусті, а у повітрі особливий аромат. З появою Моцарта – собаки-будильника, який щоранку стрибає на ліжко і хоче уваги – дізналася, що ранок може бути ще й дуже активним! Мій робочий день завжди має починатися з кави, інакше не можу увімкнутися в робочий режим:) Інколи влаштовую собі вихідний тюленя – диван, книги, серіали, сон. Але останнім часом таких днів практично не буває, адже хочеться так багато усього встигнути зробити. Наша робота має кінець та нескінченна одночасно. Є завершеність, кінцевий результат, який ти чітко бачиш та відчуваєш – це окремий захід Асоціації. І в той самий час робота не має кінця, адже завжди є наступний проект, ідея, дедлайн. Дуже не люблю, коли виникають сотні маленьких завдань (дзвінки, листи, повідомлення). Ти постійно відволікаєшся на дрібниці, втрачаєш думки та робиш великі й глобальні речі у рази довше й без душі та запалу. Кайфую, коли довго розробляю ідею, крізь тернії та труднощі, а потім в один момент «усе раз – і складається в ідеальний пазл». Мій розклад на день 8.00 Прогулянка з собакою 9.00 -19.00 Робота 20.00 Вечеря з чоловіком або тренування На уікенді завжди приділяю час родині (мамі, сестрі, племінникам). Обожнюю планувати подорожі, обирати маршрути, купувати вигідні квитки, бронювати житло. Навіть валізи люблю пакувати! У нових місцях багато ходжу пішки. Подобається куштувати страви місцевої кухні та обовязково завітати на місцевий ринок. Також завжди читаю історію міста або країни, щоб бути гідом. Потім класно переглядати фото та монтувати невеличкі фільми з наших мандрівок. Заради цього я навіть опанувала Adobe Premiere.

Наш спецпроект The Changers набирає обертів!

Сьогодні ми усією командою перегортаємо календар і знайомимо вас з Ольгою Двігун, івент-координатором Асоціації.

Хто щодня будить Олю, в чому магія її ранку та навіщо вона опанувала Adobe Premiere.

Далі – пряма мова:

Європейська Бізнес Асоціація – це вища ліга. І ми міняємо цю країну на краще. Правда.

Асоціація привабила мене зовні. І потім просто підкорила внутрішньо, перш за все – своєю структурою. Класно, що тут можна відкрито пропонувати свої ідеї, спілкуватися з неймовірними жінками, відчути рівність між колегами. І Поділ – це любов.

Зачіска на співбесіді має значення.

У житті не хочеться відставати від чоловіка. Я дуже хочу досягти того ж, що й він.

Саме мій чоловік допомагає мені бути безстрашною та рухатися до цієї мети.

Завжди любила ранки, коли вулиці пусті, а у повітрі особливий аромат.

З появою Моцарта – собаки-будильника, який щоранку стрибає на ліжко і хоче уваги – дізналася, що ранок може бути ще й дуже активним!

Мій робочий день завжди має починатися з кави, інакше не можу увімкнутися в робочий режим:)

Інколи влаштовую собі вихідний тюленя – диван, книги, серіали, сон. Але останнім часом таких днів практично не буває, адже хочеться так багато усього встигнути зробити.

Наша робота має кінець та нескінченна одночасно. Є завершеність, кінцевий результат, який ти чітко бачиш та відчуваєш – це окремий захід Асоціації. І в той самий час робота не має кінця, адже завжди є наступний проект, ідея, дедлайн.

Дуже не люблю, коли виникають сотні маленьких завдань (дзвінки, листи, повідомлення). Ти постійно відволікаєшся на дрібниці, втрачаєш думки та робиш великі й глобальні речі у рази довше й без душі та запалу.

Кайфую, коли довго розробляю ідею, крізь тернії та труднощі, а потім в один момент «усе раз – і складається в ідеальний пазл».

Мій розклад на день

8.00 Прогулянка з собакою

9.00 -19.00 Робота

20.00 Вечеря з чоловіком або тренування

На уікенді завжди приділяю час родині (мамі, сестрі, племінникам).

Обожнюю планувати подорожі, обирати маршрути, купувати вигідні квитки, бронювати житло. Навіть валізи люблю пакувати! У нових місцях багато ходжу пішки. Подобається куштувати страви місцевої кухні та обов’язково завітати на місцевий ринок. Також завжди читаю історію міста або країни, щоб бути гідом. Потім класно переглядати фото та монтувати невеличкі фільми з наших мандрівок. Заради цього я навіть опанувала Adobe Premiere.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: