fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб на суму 40 млн. грн

10/ 12/ 2018
  Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб, які шляхом відкриття фейкового рахунку на ім’я контрагента, введення працівників клієнта в оману та використання фіктивних компаній намагались заволодіти грошовими коштами Клієнта у розмірі більше 40 млн. грн. Завдяки комплексним юридичним заходам та швидкому реагуванню вдалося в першу чергу оперативно «заморозити» грошові кошти з метою недопустити переведення їх шахраями в готівку, а в послідуючому – повернути грошові кошти на банківський рахунок клієнта у повному обсязі. Досягнути таких результатів вдалося завдяки комплексному підходу до даного проекту із поєднанням кримінального, господарського та виконавчого проваджень, а також механізмів протидії легалізації коштів, здобутих незаконним шляхом.      Загальне керівництво проектом здійснювалось партнером кримінальної практики та захисту бізнесу, адвокатом Катериною Гупало; за розробку стратегії / алгоритму захисту та їх реалізацію відповідав старший юрист, адвокат Дмитро Трут; за ефективну взаємодію з правоохороними органами в якості представника потерпілого відповідав юрист, адвокат Олексій Задоєнко.

Команда Arzinger захистила інтереси міжнародної компанії, однієї із ABCD-четвірки зернотрейдів, від шахрайських дій групи осіб, які шляхом відкриття фейкового рахунку на ім’я контрагента, введення працівників клієнта в оману та використання фіктивних компаній намагались заволодіти грошовими коштами Клієнта у розмірі більше 40 млн. грн.

Завдяки комплексним юридичним заходам та швидкому реагуванню вдалося в першу чергу оперативно «заморозити» грошові кошти з метою недопустити переведення їх шахраями в готівку, а в послідуючому – повернути грошові кошти на банківський рахунок клієнта у повному обсязі. Досягнути таких результатів вдалося завдяки комплексному підходу до даного проекту із поєднанням кримінального, господарського та виконавчого проваджень, а також механізмів протидії легалізації коштів, здобутих незаконним шляхом.     

Загальне керівництво проектом здійснювалось партнером кримінальної практики та захисту бізнесу, адвокатом Катериною Гупало; за розробку стратегії / алгоритму захисту та їх реалізацію відповідав старший юрист, адвокат Дмитро Трут; за ефективну взаємодію з правоохороними органами в якості представника потерпілого відповідав юрист, адвокат Олексій Задоєнко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: