fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда Arzinger надала комплексну юридичну підтримку компанії Zeppelin International AG

26/ 02/ 2019
  Акціонерне товариство увійшло до групи Zeppelin, одного з найбільших світових дилерів сільськогосподарської та будівельної техніки, в рамках комплексної транзакції, пов’язаної з врегулюванням значного судового спору. Сквіз-аут (примусовий викуп акцій міноритарних акціонерів) став важливим етапом пост-транзакційної інтеграції компанії у групу Zeppelin. Процедура сквіз-ауту є новелою українського законодавства, запровадженою в 2017 році в рамках корпоративної реформи. Завдяки сквіз-ауту та спрощенню реорганізації таких підприємств в товариства з обмеженою відповідальністю в Україні стало можливим підвищення ефективності управління пост-приватизаційними підприємствами. В рамках проекту команда Arzinger детально проконсультувала клієнта щодо специфіки структурування процедури сквіз-ауту, підготовки всіх необхідних документів, а також здійснила юридичний супровід в процесі взаємодії з банками та регулятором. Проект був реалізований старшим юристом Алесею Павлинською та юристом Яною Бабич під керівництвом Тімура Бондарєва, керуючого партнера Arzinger.

Акціонерне товариство увійшло до групи Zeppelin, одного з найбільших світових дилерів сільськогосподарської та будівельної техніки, в рамках комплексної транзакції, пов’язаної з врегулюванням значного судового спору. Сквіз-аут (примусовий викуп акцій міноритарних акціонерів) став важливим етапом пост-транзакційної інтеграції компанії у групу Zeppelin.

Процедура сквіз-ауту є новелою українського законодавства, запровадженою в 2017 році в рамках корпоративної реформи. Завдяки сквіз-ауту та спрощенню реорганізації таких підприємств в товариства з обмеженою відповідальністю в Україні стало можливим підвищення ефективності управління пост-приватизаційними підприємствами.

В рамках проекту команда Arzinger детально проконсультувала клієнта щодо специфіки структурування процедури сквіз-ауту, підготовки всіх необхідних документів, а також здійснила юридичний супровід в процесі взаємодії з банками та регулятором.

Проект був реалізований старшим юристом Алесею Павлинською та юристом Яною Бабич під керівництвом Тімура Бондарєва, керуючого партнера Arzinger.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: