fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Команда ADVANQ запрошує долучитись до благодійної ініціативи компанії-членів ЕВА, і, звісно, всіх охочих!

03/ 05/ 2024
  Про що мова?  В колаборації з «Повернись живим2 ADVANQ збирає кошти на відкриття школи БпЛА «Ятаган». Від ADVANQ вже передали 100 000 грн, але цього недостатньо. За дуже приблизними розрахунками, цієї суми вистачить на матеріально-технічне забезпечення та навчання 5 військових.  Команда ADVANQ ставить ціль*: 200 000 грн  (*- Цей збір відбувається в рамках великого збору «Повернись Живим» та «Приват Банк» на 33 млн грн)  Чому саме цей проєкт?  Він відбувається в рамках офіційної угоди фонду з командуванням сухопутних військ. В цій школі, на відміну від інших цивільних шкіл, військові отримують військово-облікову спеціальність пілота-оператора, після чого вони одразу готові виконувати бойові завдання. Це інвестиція не лише в майно, а й в навички людей. Бо люди — це найцінніший ресурс, і стратегічно важливо збільшувати кількість саме безконтактних боїв, щоб зберегти життя бійців. Наразі збір застряг на позначці 115 тисяч. Це 57% від мети. Готові змінити ситуацію на краще?  Підтримайте збір за посиланням: https://payment-page.solidgate.com/charity/ComeBackAlive/dZNqJgD?traffic_source=advanq

Про що мова? 

В колаборації з «Повернись живим2 ADVANQ збирає кошти на відкриття школи БпЛА «Ятаган». Від ADVANQ вже передали 100 000 грн, але цього недостатньо. За дуже приблизними розрахунками, цієї суми вистачить на матеріально-технічне забезпечення та навчання 5 військових. 

Команда ADVANQ ставить ціль*: 200 000 грн 

(*- Цей збір відбувається в рамках великого збору «Повернись Живим» та «Приват Банк» на 33 млн грн) 

Чому саме цей проєкт? 

  1. Він відбувається в рамках офіційної угоди фонду з командуванням сухопутних військ.
  2. В цій школі, на відміну від інших цивільних шкіл, військові отримують військово-облікову спеціальність пілота-оператора, після чого вони одразу готові виконувати бойові завдання.
  3. Це інвестиція не лише в майно, а й в навички людей. Бо люди — це найцінніший ресурс, і стратегічно важливо збільшувати кількість саме безконтактних боїв, щоб зберегти життя бійців.

Наразі збір застряг на позначці 115 тисяч. Це 57% від мети. Готові змінити ситуацію на краще? 

Підтримайте збір за посиланням: https://payment-page.solidgate.com/charity/ComeBackAlive/dZNqJgD?traffic_source=advanq

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: