fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ключові завдання для Національного банку України

15/ 03/ 2018
  Діяльність Національного банку багато в чому визначає хід та напрям реформ в Україні, оскільки центральний банк має ряд компетенцій, що загалом впливають на ефективність функціонування економіки нашої держави. А отже для бізнес-спільноти надзвичайно важливим є ефективний діалог з Національним банком задля координації вирішення проблемних питань, які ускладнюють діяльність та розвиток бізнесу в Україні. Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає Якова Смолія з призначенням на посаду Голови Національного банку України та сподівається на продовження курсу реформ, що сприятимуть фінансовій стабільності та економічному зростанню держави. Безперечно, Національний банк має насамперед виконувати ряд пріоритетних функцій, як-то забезпечення стабільності національної валюти та банківської системи, визначення та проведення грошово-кредитної політики, здійснення банківського та валютного регулювання, виконання фінансових зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом та інші. Водночас бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації хотіла б звернути увагу на деякі точкові, але разом з тим надзвичайно важливі завдання, вирішення яких значно поліпшить бізнес-клімат в Україні: Повне зняття валютних обмежень з експортно-імпортних операцій та прямих іноземних інвестицій Розробка та супроводження прийняття рамкового закону України «Про валюту», який визначатиме базові принципи валютного регулювання в Україні, в контексті реалізації концепції нової моделі валютного регулювання Подальша лібералізація та дебюрократизація валютного законодавства на рівні підзаконних нормативно-правових актів Національного банку України Виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, зокрема проекту Cashless economy в частині популяризації безготівкових платежів серед населення та розвитку інфраструктури приймання платіжних карток Забезпечення рівних конкурентних умов для всіх учасників ринку платіжних послуг Ми бажаємо успіхів у Вашій діяльності та щиро сподіваємося на ефективну співпрацю з Національним банком України у напрямку імплементації вищевказаних ініціатив та продуктивний діалог з бізнес-спільнотою Європейської Бізнес Асоціації.  

Діяльність Національного банку багато в чому визначає хід та напрям реформ в Україні, оскільки центральний банк має ряд компетенцій, що загалом впливають на ефективність функціонування економіки нашої держави. А отже для бізнес-спільноти надзвичайно важливим є ефективний діалог з Національним банком задля координації вирішення проблемних питань, які ускладнюють діяльність та розвиток бізнесу в Україні.

Європейська Бізнес Асоціація щиро вітає Якова Смолія з призначенням на посаду Голови Національного банку України та сподівається на продовження курсу реформ, що сприятимуть фінансовій стабільності та економічному зростанню держави.

Безперечно, Національний банк має насамперед виконувати ряд пріоритетних функцій, як-то забезпечення стабільності національної валюти та банківської системи, визначення та проведення грошово-кредитної політики, здійснення банківського та валютного регулювання, виконання фінансових зобов’язань перед Міжнародним валютним фондом та інші.

Водночас бізнес-спільнота Європейської Бізнес Асоціації хотіла б звернути увагу на деякі точкові, але разом з тим надзвичайно важливі завдання, вирішення яких значно поліпшить бізнес-клімат в Україні:

  1. Повне зняття валютних обмежень з експортно-імпортних операцій та прямих іноземних інвестицій
  2. Розробка та супроводження прийняття рамкового закону України «Про валюту», який визначатиме базові принципи валютного регулювання в Україні, в контексті реалізації концепції нової моделі валютного регулювання
  3. Подальша лібералізація та дебюрократизація валютного законодавства на рівні підзаконних нормативно-правових актів Національного банку України
  4. Виконання Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року, зокрема проекту Cashless economy в частині популяризації безготівкових платежів серед населення та розвитку інфраструктури приймання платіжних карток
  5. Забезпечення рівних конкурентних умов для всіх учасників ринку платіжних послуг

Ми бажаємо успіхів у Вашій діяльності та щиро сподіваємося на ефективну співпрацю з Національним банком України у напрямку імплементації вищевказаних ініціатив та продуктивний діалог з бізнес-спільнотою Європейської Бізнес Асоціації.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: