fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Клієнти ОТП Банку можуть скористатися безплатною доставкою товарів з АТБ

14/ 05/ 2021
  Клієнти ОТП Банку можуть скористатися безплатною доставкою товарів з інтернет-магазину АТБ, за умови замовлення продуктів онлайн та їхньої оплати карткою Mastercard®. За умовами акції, аби взяти участь в акції необхідно зробити замовлення на сайті https://zakaz.atbmarket.com, розрахуватися за нього за допомогою картки Mastercard від OTP Bank на суму від 500 грн і вагою до 15 кг та оформити їхню доставку. Акція діє з 10.05.2021 р. до 10.06.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС. Деталі – на mastercard.ua та atbmarket.com. Детальніше про картки від ОТП Банку за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/ Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Клієнти ОТП Банку можуть скористатися безплатною доставкою товарів з інтернет-магазину АТБ, за умови замовлення продуктів онлайн та їхньої оплати карткою Mastercard®.

За умовами акції, аби взяти участь в акції необхідно зробити замовлення на сайті https://zakaz.atbmarket.com, розрахуватися за нього за допомогою картки Mastercard від OTP Bank на суму від 500 грн і вагою до 15 кг та оформити їхню доставку.

Акція діє з 10.05.2021 р. до 10.06.2021 р. включно на території України, за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України, і території проведення ООС.

Деталі – на mastercard.ua та atbmarket.com. Детальніше про картки від ОТП Банку за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: