fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Клієнти ОТП Банку можуть отримати знижку на доставку покупок з Епіцентру

14/ 05/ 2021
  Клієнти ОТП Банку – держателі платіжних карток Visa можуть отримати знижку на вартість доставки покупок з Епіцентру при замовленні товарів онлайн. Для отримання знижки на Epicentrk.ua необхідно придбати товари вартістю від 500 грн. з урахуванням ПДВ та сплатит їх на сайті за допомогою картки Visa. Максимальна сума знижки складає 250 грн, якщо вартість доставки вище, покупець самостійно доплачує різницю відповідно до зазначених на сайті epicentrk.ua тарифів. Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами. Пропозиція діє для купівлі усіх категорій товарів, зокрема, для ремонту, саду, огороду, дозвілля, спорту та різноманітних хобі. Пропозиція дійсна з 10.05.21 р. по 10.07.21р. Детальніше про картки від ОТП Банку за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/ Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг». Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram та Viber.

Клієнти ОТП Банку – держателі платіжних карток Visa можуть отримати знижку на вартість доставки покупок з Епіцентру при замовленні товарів онлайн.

Для отримання знижки на Epicentrk.ua необхідно придбати товари вартістю від 500 грн. з урахуванням ПДВ та сплатит їх на сайті за допомогою картки Visa.

Максимальна сума знижки складає 250 грн, якщо вартість доставки вище, покупець самостійно доплачує різницю відповідно до зазначених на сайті epicentrk.ua тарифів. Вартість підйому на поверх розраховується окремо під час оформлення замовлення згідно з чинними тарифами.

Пропозиція діє для купівлі усіх категорій товарів, зокрема, для ремонту, саду, огороду, дозвілля, спорту та різноманітних хобі.

Пропозиція дійсна з 10.05.21 р. по 10.07.21р.

Детальніше про картки від ОТП Банку за посиланням https://www.otpbank.com.ua/privateclients/pay-cards/

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, Youtube, Instagram, Telegram та Viber.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: