fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Клієнт ОТП Банку виграв перший Т-Roc у 2021 р. у межах акції «Автозабава 3.0»

05/ 05/ 2021
  Борис Чумаченко став першим переможцем акції «Автозабава 3.0» від ОТП Банку та Master Card і виграв кросовер Volkswagen Т-Roc. Ключі від автомобіля клієнту передала директор з продажів роздрібного бізнесу ОТП Банку Леся Сирота біля головного офісу банку (Київ, вул. Жилянська, 43). Як відзначив Б.Чумаченко, отримавши ключі, «Це - унікальна нагода, що може трапитися лише раз у житті, адже я ніколи не вигравав навіть 10 гривень». «Коли мені зателефонували з мого відділення ОТП Банку, я спочатку не повірив і поспішив перервати розмову. Але нарешті це виявилося чудовою реальністю і сьогодні в моїй родині з’явився новий чудовий автомобіль. Тож, бути клієнтом ОТП Банку не лише надійно, но й дуже вигідно! Дякую дуже усім, хто брав у цьому участь», — додав він. За словами Л. Сироти, акція ОТП Банку «Автозабава 3.0» продовжує в Україні чудову традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. «Я вважаю цю акцію найяскравішою та наймасштабнішою  на українському ринку. Банк розігрує автомобілі серед клієнтів, які користуються карткою Mastercard  та відкрили депозит  або отримали кредит, майже кожні два місяці вже третій рік поспіль. І при цьому щороку підвищує клас автомобіля. Сьогодні був вже 11-тий  автомобіль для наших клієнтів, ще чотири чекають на нових власників  протягом 2021 року», — розповіла банкір. «А щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції  клієнтів». Б.Чумаченко є клієнтом відділення «Першомайське» ОТП Банку у м. Южноукраїнськ, отримує заробітну плату на картку ОТП Банку та розміщує  кошти на депозиті. Детальніше про умови акції за посиланням https://www.otpbank.com.ua/action/avt-3-0/ Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc. З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни. В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Борис Чумаченко став першим переможцем акції «Автозабава 3.0» від ОТП Банку та Master Card і виграв кросовер Volkswagen Т-Roc. Ключі від автомобіля клієнту передала директор з продажів роздрібного бізнесу ОТП Банку Леся Сирота біля головного офісу банку (Київ, вул. Жилянська, 43).

Як відзначив Б.Чумаченко, отримавши ключі, «Це – унікальна нагода, що може трапитися лише раз у житті, адже я ніколи не вигравав навіть 10 гривень». «Коли мені зателефонували з мого відділення ОТП Банку, я спочатку не повірив і поспішив перервати розмову. Але нарешті це виявилося чудовою реальністю і сьогодні в моїй родині з’явився новий чудовий автомобіль. Тож, бути клієнтом ОТП Банку не лише надійно, но й дуже вигідно! Дякую дуже усім, хто брав у цьому участь», — додав він.

За словами Л. Сироти, акція ОТП Банку «Автозабава 3.0» продовжує в Україні чудову традицію материнського банку в Угорщині, який розігрує автомобілі серед своїх клієнтів з 1961 року. «Я вважаю цю акцію найяскравішою та наймасштабнішою  на українському ринку. Банк розігрує автомобілі серед клієнтів, які користуються карткою Mastercard  та відкрили депозит  або отримали кредит, майже кожні два місяці вже третій рік поспіль. І при цьому щороку підвищує клас автомобіля. Сьогодні був вже 11-тий  автомобіль для наших клієнтів, ще чотири чекають на нових власників  протягом 2021 року», — розповіла банкір. «А щотижнево ми розігруємо 40 літрів бензину серед усіх зареєстрованих в акції  клієнтів».

Б.Чумаченко є клієнтом відділення «Першомайське» ОТП Банку у м. Южноукраїнськ, отримує заробітну плату на картку ОТП Банку та розміщує  кошти на депозиті.

Детальніше про умови акції за посиланням https://www.otpbank.com.ua/action/avt-3-0/

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: