fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Kimberly-Clark відновлює діяльність в Україні та працює над забезпеченням безперебійного доступу українських споживачів до критично важливих товарів

16/ 05/ 2022
  Kimberly-Clark, виробник надійних брендів, серед яких – Huggies®, Kotex®, Kleenex® і Depend®, відновлює свою діяльність на українському ринку. Компанія тісно співпрацює з партнерами по всій країні, щоб забезпечити українських споживачів критично важливими товарами, зокрема підгузками, засобами жіночого догляду, косметичними серветками та нижньою білизною при нетриманні. «Попри знищення нашого складу на початку березня, я пишаюся стійкістю команди, адже вона залишається зосередженою на потребах українських споживачів, що є більшими, ніж будь-коли. У співпраці з партнерами ми почали відновлювати всі операційні та логістичні процеси, аби українці й надалі мали доступ до наших товарів, необхідних для щоденної гігієни та підтримки здоров’я», –зазначив Олександр Гарбаренко, генеральний директор Kimberly-Clark в Україні та Центральній Європі. У рамках планів щодо відновлення діяльності команда Kimberly-Clark в Україні вжила заходів, аби вилучити всю сировину російського походження зі свого ланцюга постачання в країну. Крім того, компанія більше не імпортуватиме готову продукцію з Росії в Україну й натомість використовує свій розгалужений ланцюг постачання в ЄС та інших країнах для задоволення потреб українських споживачів. Kimberly-Clark вжила таких заходів, адже продовжує засуджувати агресію Росії проти України. Як відповідальна компанія, ми ведемо свою діяльність згідно з чинним законодавством та дотримуємося глобальних санкцій, застосованих до Росії. Kimberly-Clark внесла суттєві корективи у свій бізнес на російському ринку. Окрім призупинення всієї медійної та рекламної діяльності, компанія вжила заходів, аби призупинити капітальні інвестиції в російський завод Kimberly-Clark у Ступіно. Гарбаренко зазначає: «У центрі нашої діяльності завжди була і залишається турбота про споживачів та співробітників компанії. Відтак, у цей непростий час ми приділяємо особливу увагу та докладаємо максимум зусиль тому, аби підтримати та допомогти українцям, котрі зазнають страждань через наслідки російської агресії». Kimberly-Clark вже виділила мільйон доларів як міжнародним, так і локальним організаціям на підтримку внутрішньо переміщених осіб та українських біженців за кордоном. Половина суми була спрямована у вигляді фінансової допомоги, решта — засобами гігієни першої необхідності. Під час російської агресії Kimberly-Clark вважає особливо важливим продовжувати впровадження соціальних проєктів в Україні у рамках своєї глобальної мети «З турботою про майбутнє» (Better Care for a Better World). Відтак, ми продовжимо програму «Народжені для обіймів», що допомагає виходжувати передчасно народжених малюків в пренатальних центрах України, а також консультуємо молодих мам у пологових будинках по всій Україні щодо догляду за новонародженими малюками. «Ми залишаємося пліч-о-пліч із нашою командою, працюємо над забезпеченням безпеки співробітників та відстеженням потреб українців, щоб бути для них максимально корисними у цей непростий час»,– підсумував Гарбаренко.

Kimberly-Clark, виробник надійних брендів, серед яких Huggies®, Kotex®, Kleenex® і Depend®, відновлює свою діяльність на українському ринку. Компанія тісно співпрацює з партнерами по всій країні, щоб забезпечити українських споживачів критично важливими товарами, зокрема підгузками, засобами жіночого догляду, косметичними серветками та нижньою білизною при нетриманні.

«Попри знищення нашого складу на початку березня, я пишаюся стійкістю команди, адже вона залишається зосередженою на потребах українських споживачів, що є більшими, ніж будь-коли. У співпраці з партнерами ми почали відновлювати всі операційні та логістичні процеси, аби українці й надалі мали доступ до наших товарів, необхідних для щоденної гігієни та підтримки здоров’я», –зазначив Олександр Гарбаренко, генеральний директор Kimberly-Clark в Україні та Центральній Європі.

У рамках планів щодо відновлення діяльності команда Kimberly-Clark в Україні вжила заходів, аби вилучити всю сировину російського походження зі свого ланцюга постачання в країну. Крім того, компанія більше не імпортуватиме готову продукцію з Росії в Україну й натомість використовує свій розгалужений ланцюг постачання в ЄС та інших країнах для задоволення потреб українських споживачів. Kimberly-Clark вжила таких заходів, адже продовжує засуджувати агресію Росії проти України.

Як відповідальна компанія, ми ведемо свою діяльність згідно з чинним законодавством та дотримуємося глобальних санкцій, застосованих до Росії. Kimberly-Clark внесла суттєві корективи у свій бізнес на російському ринку. Окрім призупинення всієї медійної та рекламної діяльності, компанія вжила заходів, аби призупинити капітальні інвестиції в російський завод Kimberly-Clark у Ступіно.

Гарбаренко зазначає: «У центрі нашої діяльності завжди була і залишається турбота про споживачів та співробітників компанії. Відтак, у цей непростий час ми приділяємо особливу увагу та докладаємо максимум зусиль тому, аби підтримати та допомогти українцям, котрі зазнають страждань через наслідки російської агресії».

Kimberly-Clark вже виділила мільйон доларів як міжнародним, так і локальним організаціям на підтримку внутрішньо переміщених осіб та українських біженців за кордоном. Половина суми була спрямована у вигляді фінансової допомоги, решта — засобами гігієни першої необхідності.

Під час російської агресії Kimberly-Clark вважає особливо важливим продовжувати впровадження соціальних проєктів в Україні у рамках своєї глобальної мети «З турботою про майбутнє» (Better Care for a Better World). Відтак, ми продовжимо програму «Народжені для обіймів», що допомагає виходжувати передчасно народжених малюків в пренатальних центрах України, а також консультуємо молодих мам у пологових будинках по всій Україні щодо догляду за новонародженими малюками.

«Ми залишаємося пліч-о-пліч із нашою командою, працюємо над забезпеченням безпеки співробітників та відстеженням потреб українців, щоб бути для них максимально корисними у цей непростий час»,– підсумував Гарбаренко.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: