fbpx

Кількість замовлень через мобільний додаток зростає – Watsons

10/ 06/ 2020

Кількість завантажень зросла у 2,8 рази за тиждень, а користувачів вже більше 40 тисяч, саме такі результати показав нещодавній запуск мобільного додатку від міжнародного рітейлера у сегменті дрогері – компанії Watsons.

Нещодавно компанія Watsons анонсувала запуск мобільного додатку, який повністю копіює функціонал інтернет-магазину. Додаток дозволяє здійснювати покупки, переглядати відгуки на продукцію та знаходити найближчий магазин Watsons. Крім того, користувачі додатку можуть переглядати персональні пропозиції, кількість балів на рахунку та користуватися цифровою карткою Watsons Club. На сьогодні, додаток використовують більше 40000 людей, а кількість замовлень щоденно зростає.

«Світ стає цифровим, і зростання кількості користувачів мобільного додатку – цілком логічна тенденція, адже вам не потрібно витрачати час на похід у магазин або перегляд веб-сайту, відтепер уся інформація у вашій кишені, а покупки – дистанційні та безпечні.  Під час карантину рівень продажів інтернет-магазину Watsons значно виріс, тому наша мета – зробити онлайн-шопінг для клієнтів ще зручнішим.  Ми відслідковуємо усі відгуки користувачів та постійно покращуємо функціонал додатку. На сьогодні можемо зазначити, що показник конверсії через мобільний додаток значно вищий, ніж через сайт»,коментує заступник Директора департаменту по роботі з клієнтським досвідом Олександр Стенькін

Нагадаємо, додаток Watsons доступний для усіх користувачів смартфонів, що працюють на операційних системах IOS та Android.

Watsons Україна – провідна роздрібна мережа торгівлі товарами для краси і здоров’я в Україні. У мережу Watsons Україна входить понад 400 магазинів і 16 аптек у більш ніж 100 містах. Більше 4500 співробітників обслуговують близько 3 млн покупців щомісяця. У квітні 2019 року Watsons відсвяткувала своє восьмиріччя в Україні. Восени 2018 року компанія Watsons третій рік поспіль визнана рітейлером року в drogerie за версією Retail & Development Business Awards. А також – Watsons отримав перемогу перемо в конкурсі «Вибір року Україна» в номінації «Магазин року краси та здоров’я» шість разів.

Протягом багатьох років Watsons формує стандарти на ринку товарів для краси і здоров’я, надаючи персональні рекомендації та консультації, пропонуючи найширший асортимент продукції. У тому числі – товари власних торгових марок Watsons Exclusive, допомагаючи клієнтам виглядати гарно і почуватись чудово  кожен день.

Прес-служба Watsons

Менеджер з корпоративних комунікацій

Маханьова Дарина

+38063 957 01 14

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: