fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Керуючий партнер ЮА «Абсолют» став членом International Bar Association

07/ 02/ 2018
  Олександр Бондарчук приєднався до Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association (IBA)). International Bar Association обєднує понад 80 тисяч юристів і більш ніж 200 тисяч юридичних компаній та адвокатських обєднань. Основна мета Асоціації – розвиток міжнародної правої реформи, створення умов для обміну професійними знаннями представників юридичної спільноти з усього світу і надання членської підтримки за допомогою утвореного Інституту прав людини (IBAHRI). Міжнародна асоціація юристів складається з 2-х підрозділів: Юридичної практики (Legal Practice Division); Публічних і професійних інтересів (Public and Professional Interest Division). У свою чергу, кожний з підрозділів включає профільні комітети, що дає можливість членам Асоціації найбільш ефективно взаємодіяти як між собою, так і з радою IBA, керуючим обєднанням. Крім розвитку комітетів, IBA систематично організовує масштабні форуми та конференції, що заслуговують на увагу представників міжнародного юридичного співтовариства. Асоціація також бере активну участь в розробці кодексів і посібників у галузі міжнародного права. Наприклад, правила збору доказів у міжнародному арбітражі, розроблені, в 1999 році і переглянуті в 2000-м, використовуються юристами по сьогоднішній день.

Олександр Бондарчук приєднався до Міжнародної асоціації юристів (International Bar Association (IBA)).

International Bar Association об’єднує понад 80 тисяч юристів і більш ніж 200 тисяч юридичних компаній та адвокатських об’єднань.

Основна мета Асоціації – розвиток міжнародної правої реформи, створення умов для обміну професійними знаннями представників юридичної спільноти з усього світу і надання членської підтримки за допомогою утвореного Інституту прав людини (IBAHRI).

Міжнародна асоціація юристів складається з 2-х підрозділів:

  • Юридичної практики (Legal Practice Division);
  • Публічних і професійних інтересів (Public and Professional Interest Division).

У свою чергу, кожний з підрозділів включає профільні комітети, що дає можливість членам Асоціації найбільш ефективно взаємодіяти як між собою, так і з радою IBA, керуючим об’єднанням.

Крім розвитку комітетів, IBA систематично організовує масштабні форуми та конференції, що заслуговують на увагу представників міжнародного юридичного співтовариства.

Асоціація також бере активну участь в розробці кодексів і посібників у галузі міжнародного права. Наприклад, правила збору доказів у міжнародному арбітражі, розроблені, в 1999 році і переглянуті в 2000-м, використовуються юристами по сьогоднішній день.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: