fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Keep In Touch: працюємо дистанційно

18/ 03/ 2020
  Дата: 24 березня 2020  Час: 11:00-12:00  Місце: онлайн   Участь у заході безкоштовна за умови Вашої попередньої реєстрації Сьогодні бізнес спільнота України продемонструвала неабияку свідомість і узгодженість дій, щодо негайного введення віддаленого режиму роботи для своїх співробітників. Для багатьох із нас відкритим залишається питання збереження високої продуктивності  відділу, департаменту та компанії в цілому, адже вміння швидко реагувати та адаптуватися до поточних умов ринку робить бізнес конкурентоспроможнім. Від імені компаній Span та Microsoft запрошуємо всіх бажаючих до участі у вебинарі «Keep In Touch: працюємо дистанційно», що відбудеться 24 березня 2020 онлайн. Залучайтесь та дізнайтесь, яким чином сучасні технології  Microsoft полегшують та пришвидшують робочі процеси будь-якої компанії в умовах дистанційної роботи співробітників. Експерти  Span  розкриють теми ефективного застосування онлайн додатків Microsoft для спільної роботи та наведуть практичні приклади реальних кейсів. Під час онлайн трансляції поговоримо про:  Додатки Microsoft Office 365, що більшість компаній вже має, але не мала нагоди практикувати їх ефективне використання в умовах віддаленої роботи  Детально зупинимось на функціоналі додатку Microsoft Teams, який є основним інструментом для організації онлайн зустрічей, конференцій, спільної роботи над файлами та проектами в режимі реального часу з будь-якої локації  Проконсультуємо, які компанії зможуть отримати безкоштовно (пів року) додаток Microsoft Teams та допоможемо організувати роботу офісу.  Захід буде корисним менеджерам різних рівнів та власникам бізнесу будь-якого масштабу. Будемо раді бачити Вас серед учасників вебінару!

Дата: 24 березня 2020 

Час: 11:00-12:00 

Місце: онлайн  

Участь у заході безкоштовна за умови Вашої попередньої реєстрації

Сьогодні бізнес спільнота України продемонструвала неабияку свідомість і узгодженість дій, щодо негайного введення віддаленого режиму роботи для своїх співробітників. Для багатьох із нас відкритим залишається питання збереження високої продуктивності  відділу, департаменту та компанії в цілому, адже вміння швидко реагувати та адаптуватися до поточних умов ринку робить бізнес конкурентоспроможнім.

Від імені компаній Span та Microsoft запрошуємо всіх бажаючих до участі у вебинарі «Keep In Touch: працюємо дистанційно», що відбудеться 24 березня 2020 онлайн.

Залучайтесь та дізнайтесь, яким чином сучасні технології  Microsoft полегшують та пришвидшують робочі процеси будь-якої компанії в умовах дистанційної роботи співробітників. Експерти  Span розкриють теми ефективного застосування онлайн додатків Microsoft для спільної роботи та наведуть практичні приклади реальних кейсів.

Під час онлайн трансляції поговоримо про: 

  • Додатки Microsoft Office 365, що більшість компаній вже має, але не мала нагоди практикувати їх ефективне використання в умовах віддаленої роботи 
  • Детально зупинимось на функціоналі додатку Microsoft Teams, який є основним інструментом для організації онлайн зустрічей, конференцій, спільної роботи над файлами та проектами в режимі реального часу з будь-якої локації 
  • Проконсультуємо, які компанії зможуть отримати безкоштовно (пів року) додаток Microsoft Teams та допоможемо організувати роботу офісу. 

Захід буде корисним менеджерам різних рівнів та власникам бізнесу будь-якого масштабу.

Будемо раді бачити Вас серед учасників вебінару!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: