fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Катерина Морозова зустрілася з керівництвом Регіонального відділення Фонду Державного Майна України в Одеській області

31/ 03/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація активно співпрацює з Фондом Державного Майна України як на всеукраїнському, так і на регіональному рівнях. Так, сьогодні відбулась робоча зустріч, під час якої керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова та очільник Регіонального відділення Фонду Державного Майна України в Одеській області Олександр Славський обговорили плани та задачі відомства, ідеї взаємодії на регіональному рівні, а також найближчі активності Фонду в Одеській та Миколаївській областях. Однією з пріоритетних задач Фонду на 2021 рік є повноцінний запуск великої приватизації. Верховна Рада вже ухвалила законопроєкт №4543 щодо розблокування аукціонів великої приватизації, яку зупинили через пандемію коронавірусу. Крім того, зупинилися на найцікавіших обєктах приватизації, що можуть зацікавити членські компанії Асоціації. Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо за активний діалог та очікуємо на подальшу співпрацю! 

Європейська Бізнес Асоціація активно співпрацює з Фондом Державного Майна України як на всеукраїнському, так і на регіональному рівнях.

Так, сьогодні відбулась робоча зустріч, під час якої керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова та очільник Регіонального відділення Фонду Державного Майна України в Одеській області Олександр Славський обговорили плани та задачі відомства, ідеї взаємодії на регіональному рівні, а також найближчі активності Фонду в Одеській та Миколаївській областях.

Однією з пріоритетних задач Фонду на 2021 рік є повноцінний запуск великої приватизації. Верховна Рада вже ухвалила законопроєкт №4543 щодо розблокування аукціонів великої приватизації, яку зупинили через пандемію коронавірусу. Крім того, зупинилися на найцікавіших об’єктах приватизації, що можуть зацікавити членські компанії Асоціації.

Від імені Європейської Бізнес Асоціації дякуємо за активний діалог та очікуємо на подальшу співпрацю! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: