fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Катерина Морозова увійшла до складу Консультативної ради сектору ДРС в регіоні

02/ 04/ 2021
  Керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова увійшла до складу Консультативної ради Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області. Рада була утворена з метою налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, забезпечення зворотного зв’язку між бізнесом та Сектором ДРС в Одеській області, а також сприяння у здійсненні заходів щодо зменшення регуляторного навантаження на бізнес в регіоні, проведення роз’яснювальної роботи щодо напрямків діяльності ДРС, тощо. Так вже 2 квітня 2021 року відбулося перше засідання Ради. Тож, дякуємо представникам ДРС за активність впровадженні деруляційних процесів в регіоні, увагу до думки бізнесу та готовність до взаємодії! 

Керівниця Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації Катерина Морозова увійшла до складу Консультативної ради Сектору Державної регуляторної служби в Одеській області.

Рада була утворена з метою налагодження ефективних взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства, забезпечення зворотного зв’язку між бізнесом та Сектором ДРС в Одеській області, а також сприяння у здійсненні заходів щодо зменшення регуляторного навантаження на бізнес в регіоні, проведення роз’яснювальної роботи щодо напрямків діяльності ДРС, тощо.

Так вже 2 квітня 2021 року відбулося перше засідання Ради. Тож, дякуємо представникам ДРС за активність впровадженні деруляційних процесів в регіоні, увагу до думки бізнесу та готовність до взаємодії! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: