fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Каса в смартфоні: Фокстрот переходить на програмні каси Checkbox

09/ 12/ 2020
  Ритейлер почав впровадження програмної каси та електронного чека за допомогою рішення компанії Checkbox (пРРО) у всіх роздрібних магазинах і в інтернет-магазині foxtrot.ua. Фокстрот – перший український ритейлер у сфері торгівлі побутовою та електронною технікою, хто приєднався до нової діджитал-ініціативи. Checkbox – це програма для заміни традиційних кас і інтеграції з фронт-системою, розроблена командою Дмитра Дубілета і Андрія Сухова. Пілотний запуск проекту у Фокстрот відбувся у вересні на двох магазинах в Києві – на вул. О. Мішуги, 4 і просп. С. Бандери, 23 з подальшим масштабуванням на всю мережу. Для інтернет-магазину створений API, за допомогою якого чек приходить клієнту автоматично одразу ж після оплати товару. «Перехід з звичайних кас на програмні – це дійсно прорив для кожного українського бізнесу і динамічний крок на шляху діджиталізаціі компанії, з якою ми стартували рік назад. Тому нам подвійно приємно бути в числі перших, щоб запропонувати нашим покупцям якісний продукт, інноваційний сервіс і позитивний досвід взаємодії з брендом як в офлайні, так і в онлайні», – прокоментував Олексій Зозуля, CEO компанії. Щоб забезпечити поступовий перехід до уніфікованої видачі електронних чеків, на початках програмні реєстратори розрахункових операцій у магазинах торговельної мережі будуть працювати паралельно зі стаціонарним РРО. У 2021 році планується повний перехід на пРРО від Checkbox, що дозволить істотно заощаджувати на обслуговуванні касових апаратів, підвищити швидкість і якість обслуговування покупців. «Раніше у бізнесу не було вибору і всі повинні були купувати дорогі касові апарати. Тепер можна використовувати програмні каси і витрачати менше грошей і часу на фіскалізацію», – говорить Дмитро Дубілет. Також Фокстрот спільно з компанією Tranzzo підключив ще один спосіб цифрової оплати – платіжний сервіс Visa QR. Суть його полягає в безпечній привязці рахунку Visa до додатка Visa QR, що дозволяє споживачам оплачувати покупки надійним і безпечним способом шляхом сканування QR-коду. Нагадаємо, з 19 листопада мережа Фокстрот активувала опцію для оплати товарів і послуг за допомогою свого чат-бота у Viber із застосуванням віртуального гаманця (Apple Pay/Google Pay). Довідка: Фокстрот – одна з найбільших торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Бренд Фокстрот є омніканальним (офлайн і онлайн торгівля): станом на 2020 рік налічує 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м в 90 обласних і районних центрах України та інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого сягає 9 млн користувачів в місяць. Бренд Фокстрот розвиває Група компаній «ФОКСТРОТ», співзасновники – Валерій Маковецький I Геннадій Виходцев.

Ритейлер почав впровадження програмної каси та електронного чека за допомогою рішення компанії Checkbox (пРРО) у всіх роздрібних магазинах і в інтернет-магазині foxtrot.ua. Фокстрот – перший український ритейлер у сфері торгівлі побутовою та електронною технікою, хто приєднався до нової діджитал-ініціативи.

Checkbox – це програма для заміни традиційних кас і інтеграції з фронт-системою, розроблена командою Дмитра Дубілета і Андрія Сухова. Пілотний запуск проекту у Фокстрот відбувся у вересні на двох магазинах в Києві – на вул. О. Мішуги, 4 і просп. С. Бандери, 23 з подальшим масштабуванням на всю мережу. Для інтернет-магазину створений API, за допомогою якого чек приходить клієнту автоматично одразу ж після оплати товару.

«Перехід з звичайних кас на програмні – це дійсно прорив для кожного українського бізнесу і динамічний крок на шляху діджиталізаціі компанії, з якою ми стартували рік назад. Тому нам подвійно приємно бути в числі перших, щоб запропонувати нашим покупцям якісний продукт, інноваційний сервіс і позитивний досвід взаємодії з брендом як в офлайні, так і в онлайні», – прокоментував Олексій Зозуля, CEO компанії.

Щоб забезпечити поступовий перехід до уніфікованої видачі електронних чеків, на початках програмні реєстратори розрахункових операцій у магазинах торговельної мережі будуть працювати паралельно зі стаціонарним РРО. У 2021 році планується повний перехід на пРРО від Checkbox, що дозволить істотно заощаджувати на обслуговуванні касових апаратів, підвищити швидкість і якість обслуговування покупців.

«Раніше у бізнесу не було вибору і всі повинні були купувати дорогі касові апарати. Тепер можна використовувати програмні каси і витрачати менше грошей і часу на фіскалізацію», – говорить Дмитро Дубілет.

Також Фокстрот спільно з компанією Tranzzo підключив ще один спосіб цифрової оплати – платіжний сервіс Visa QR. Суть його полягає в безпечній прив’язці рахунку Visa до додатка Visa QR, що дозволяє споживачам оплачувати покупки надійним і безпечним способом шляхом сканування QR-коду.

Нагадаємо, з 19 листопада мережа Фокстрот активувала опцію для оплати товарів і послуг за допомогою свого чат-бота у Viber із застосуванням віртуального гаманця (Apple Pay/Google Pay).

Довідка: Фокстрот – одна з найбільших торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажів електроніки та побутової техніки в Україні. Бренд Фокстрот є омніканальним (офлайн і онлайн торгівля): станом на 2020 рік налічує 162 магазини загальною торговою площею 153 тис. кв. м в 90 обласних і районних центрах України та інтернет-магазин FOXTROT.UA, трафік відвідування якого сягає 9 млн користувачів в місяць.

Бренд Фокстрот розвиває Група компаній «ФОКСТРОТ», співзасновники – Валерій Маковецький I Геннадій Виходцев.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: