fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Кадір Алпат призначений генеральним менеджером Park Inn by Radisson, Kyiv Troyitska

14/ 01/ 2022
  В січні 2022 року Кадіра Алпата було призначено генеральним менеджером готелю Park Inn by Radisson, Kyiv Troyitska. Кадір Алпат, з досвідом роботи близько 20-ти років в туристично-готельному бізнесі, здобув освіту в Анталії (Туреччина) в Anatolian High School of Hospitality and Tourism, потім вивчав готельний менеджмент в Akdeniz University та бізнес-адміністрування в Anadolu University. Кадір розпочав свою карєру в готельній індустрії в Divan Hotels у 2000 році, обіймавши різні посади у відділіприйому і розміщення гостей, департаменті продажу та маркетингу, а також операційній діяльності готелів протягом довгих років. У 2014 році він приєднався до Radisson Hotel Group, ставши директором з продажу та маркетингу в Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla. Пізніше Кадір Алпат завершив Radisson Hotel Group General Manager program, яка готує найкращих співробітників компанії для керівних посад, та був вперше призначений генеральним менеджером готелю Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir у 2019 році. Через кілька років він продовжив свій шлях і приїхав до Києва, де планує ділитися своїм досвідом управління з командою Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska. «Мені особливо сподобалася культурно-історична частина Києва, люди дуже привітні та завжди раді допомогти. Це дуже жваве місто, яке пропонує багато бізнес-можливостей для готелів», - коментує Кадір свої перші враження. Кадір Алпат також являється членом консультативної ради у приватному університеті, де підтримує та залучає молоде покоління у туристичну галузь. У вільний час він проводить час зі своєю сімєю та любить спорт, особливо трекінг та джоґінґ. Медіа-контакти: Яна Кожекіна, менеджер з маркетингу та комунікацій мережі Radisson Hotels yana.kozhekina@radissonblu.com ПРО БРЕНД PARK INN BY RADISSON Park Inn by Radisson - готельний бренд категорії комфорт (upper midscale), що пропонує гостям незабутні враження, гарну їжу та невимушену атмосферу. Перебування в Park Inn by Radisson піднімає настрій гостям завдяки стильному та сучасному дизайну з акцентом на світлові рішення, дружелюбний сервіс та індивідуальний підхід до кожного гостя. Готелі Park Inn by Radisson розташовані поруч із бізнес-центрами, поблизу аеропортів та залізничних вокзалів. Гості та ділові партнери під час перебування у Park Inn by Radisson можуть скористатися перевагами міжнародної програми лояльності Radisson Rewards. Park Inn by Radisson входить у портфоліо Radisson Hotel Group, яке також включає Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Country Inn & Suites by Radisson і prizeotel, обєднані під єдиним комерційним парасольковим брендом Radisson Hotels. Забронюйте номер або отримайте додаткову інформацію, відвідавши наш сайт або звяжіться з Park Inn by Radisson в соціальних мережах: LinkedIn | Instagram | Twitter | Facebook | YouTube  

В січні 2022 року Кадіра Алпата було призначено генеральним менеджером готелю Park Inn by Radisson, Kyiv Troyitska.

Кадір Алпат, з досвідом роботи близько 20-ти років в туристично-готельному бізнесі, здобув освіту в Анталії (Туреччина) в Anatolian High School of Hospitality and Tourism, потім вивчав готельний менеджмент в Akdeniz University та бізнес-адміністрування в Anadolu University.

Кадір розпочав свою кар’єру в готельній індустрії в Divan Hotels у 2000 році, обіймавши різні посади у відділіприйому і розміщення гостей, департаменті продажу та маркетингу, а також операційній діяльності готелів протягом довгих років. У 2014 році він приєднався до Radisson Hotel Group, ставши директором з продажу та маркетингу в Radisson Blu Hotel & Spa Istanbul Tuzla. Пізніше Кадір Алпат завершив Radisson Hotel Group General Manager program, яка готує найкращих співробітників компанії для керівних посад, та був вперше призначений генеральним менеджером готелю Park Inn by Radisson Istanbul Atasehir у 2019 році.

Через кілька років він продовжив свій шлях і приїхав до Києва, де планує ділитися своїм досвідом управління з командою Park Inn by Radisson Kyiv Troyitska.

«Мені особливо сподобалася культурно-історична частина Києва, люди дуже привітні та завжди раді допомогти. Це дуже жваве місто, яке пропонує багато бізнес-можливостей для готелів», – коментує Кадір свої перші враження.

Кадір Алпат також являється членом консультативної ради у приватному університеті, де підтримує та залучає молоде покоління у туристичну галузь. У вільний час він проводить час зі своєю сім’єю та любить спорт, особливо трекінг та джоґінґ.

Медіа-контакти:

Яна Кожекіна, менеджер з маркетингу та комунікацій мережі Radisson Hotels

yana.kozhekina@radissonblu.com

ПРО БРЕНД PARK INN BY RADISSON

Park Inn by Radisson – готельний бренд категорії комфорт (upper midscale), що пропонує гостям незабутні враження, гарну їжу та невимушену атмосферу. Перебування в Park Inn by Radisson піднімає настрій гостям завдяки стильному та сучасному дизайну з акцентом на світлові рішення, дружелюбний сервіс та індивідуальний підхід до кожного гостя. Готелі Park Inn by Radisson розташовані поруч із бізнес-центрами, поблизу аеропортів та залізничних вокзалів. Гості та ділові партнери під час перебування у Park Inn by Radisson можуть скористатися перевагами міжнародної програми лояльності Radisson Rewards.

Park Inn by Radisson входить у портфоліо Radisson Hotel Group, яке також включає Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Radisson Individuals, Park Plaza, Country Inn & Suites by Radisson і prizeotel, об’єднані під єдиним комерційним парасольковим брендом Radisson Hotels.

Забронюйте номер або отримайте додаткову інформацію, відвідавши наш сайт або зв’яжіться з Park Inn by Radisson в соціальних мережах:

LinkedIn | Instagram | Twitter | Facebook | YouTube

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: