fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Стратегічна сесія Департаменту економічної політики ЛОДА за участю Асоціації

13/ 01/ 2017
  Мар’яна Луцишин,  регіональний менеджер Західноукраїнського офісу, як запрошений експерт відмітила позитивну динаміку у розвитку відносин Департаменту та Асоціації протягом 2016 р. «За 8 років жоден Департамент не надавав такої повної інформації щодо стану економічного розвитку області, як сьогодні» - підкреслила п. М. Луцишин. Маючи такі дані і Департамент, і громадськість бачать з чим необхідно працювати у 2017 р. Позитивним є і той факт, що як Департамент, так і в цілому Львівська ОДА готові чути критику зі сторони громадськості та приймають до уваги більшу частину пропозиції надану останньою у вирішенні тих чи інших проблемних питань. Також було запропоновано створити галузеві робочі групи, кожна з яких опрацьовувала  б поточні проблеми. Таким чином Львівська облдержадміністрація в межах своїх компетенцій матиме можливість вирішувати проблемні питання, використовуючи практичний досвід експертів, які працюватимуть у цих групах. Отож,  було прийнято рішення частіше зустрічатись  у вузькому колі з метою діагностики проблем у різних галузях економіки та, застосовуючи ресурси та можливості Департаменту із залученням громадськості та досвіду експертів з різних громадських організацій, знаходити шляхи вирішення проблемних питань економічному розвитку області.

Мар’яна Луцишин,  регіональний менеджер Західноукраїнського офісу, як запрошений експерт відмітила позитивну динаміку у розвитку відносин Департаменту та Асоціації протягом 2016 р.

«За 8 років жоден Департамент не надавав такої повної інформації щодо стану економічного розвитку області, як сьогодні» – підкреслила п. М. Луцишин.

Маючи такі дані і Департамент, і громадськість бачать з чим необхідно працювати у 2017 р.

Позитивним є і той факт, що як Департамент, так і в цілому Львівська ОДА готові чути критику зі сторони громадськості та приймають до уваги більшу частину пропозиції надану останньою у вирішенні тих чи інших проблемних питань.

Також було запропоновано створити галузеві робочі групи, кожна з яких опрацьовувала  б поточні проблеми. Таким чином Львівська облдержадміністрація в межах своїх компетенцій матиме можливість вирішувати проблемні питання, використовуючи практичний досвід експертів, які працюватимуть у цих групах.

Отож,  було прийнято рішення частіше зустрічатись  у вузькому колі з метою діагностики проблем у різних галузях економіки та, застосовуючи ресурси та можливості Департаменту із залученням громадськості та досвіду експертів з різних громадських організацій, знаходити шляхи вирішення проблемних питань економічному розвитку області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: