fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Іван Міклош зустрівся з бізнес-спільнотою Асоціації

07/ 06/ 2018
    Головний економічний радник Прем’єр-міністра України, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ, Іван Міклош є частим гостем на заходах European Business Association. Ми цінуємо його думку, адже корисно побачити економічну ситуацію очима експерта, якому є з чим порівнювати Україну. Кілька основних тез зустрічі: - Поліпшення інвестиційного клімату, в першу чергу, залежить від прямих іноземних інвестицій. Чому інвестори не заходять? Через брак довіри та імідж країни. Більшість людей звикли думати, що надходження інвестицій - складний процес аналізу усіх за і проти. А насправді дуже часто інвестор зупиняється на певному напрямку просто тому, що це зараз у тренді. Трендові країни популярні серед інвесторів, тому що в них позитивний імідж. Висновок: нам треба попрацювати над репутацією країни. - Якщо ми говоримо про планомірне зростання ВВП, то Україна має стати більш експортно-орієнтованою, щоб перевищити свій теперішній рівень у 3%. Для цього потрібно розвивати індустріальний потенціал, передавати підприємства від держави до приватних підприємців, проводити комплексну модернізацію. Якщо ефективно використовувати цей ресурс, можна прогнозувати зростання ВВП до 5% у рамках майбутніх 10 років, і, наприклад, 7% через 15 років. - Це добре, що ми перейшли від фіксованого курсу валют до плаваючого, адже він відображає реальну економічну ситуацію. Взагалі реформи у сфері валютного регулювання є чи не найвагомішим здобутком за останній час. - Якщо країна не виконає вимоги МВФ і не отримає наступний транш, ми ризикуємо втратити той рівень відносної стабільності, яка є на сьогоднішній день. Головні стримуючи чинники - корупція та слабкий рівень захисту прав інвесторів на рівні держави. Ми дякуємо пану Міклошу за експертизу та комплексний погляд на інвестиційне середовище в Україні. Сподіваємося, що прийняття закону про антикорупційний суд сприятиме ефективній боротьбі з корупцією та дозволить продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом!
01/

 

Головний економічний радник Прем’єр-міністра України, голова Стратегічної групи радників з підтримки реформ, Іван Міклош є частим гостем на заходах European Business Association. Ми цінуємо його думку, адже корисно побачити економічну ситуацію очима експерта, якому є з чим порівнювати Україну.

Кілька основних тез зустрічі:

– Поліпшення інвестиційного клімату, в першу чергу, залежить від прямих іноземних інвестицій. Чому інвестори не заходять? Через брак довіри та імідж країни. Більшість людей звикли думати, що надходження інвестицій – складний процес аналізу усіх за і проти. А насправді дуже часто інвестор зупиняється на певному напрямку просто тому, що це зараз у тренді. “Трендові” країни популярні серед інвесторів, тому що в них позитивний імідж. Висновок: нам треба попрацювати над репутацією країни.

– Якщо ми говоримо про планомірне зростання ВВП, то Україна має стати більш експортно-орієнтованою, щоб перевищити свій теперішній рівень у 3%. Для цього потрібно розвивати індустріальний потенціал, передавати підприємства від держави до приватних підприємців, проводити комплексну модернізацію. Якщо ефективно використовувати цей ресурс, можна прогнозувати зростання ВВП до 5% у рамках майбутніх 10 років, і, наприклад, 7% через 15 років.

– Це добре, що ми перейшли від фіксованого курсу валют до плаваючого, адже він відображає реальну економічну ситуацію. Взагалі реформи у сфері валютного регулювання є чи не найвагомішим здобутком за останній час.

– Якщо країна не виконає вимоги МВФ і не отримає наступний транш, ми ризикуємо втратити той рівень відносної стабільності, яка є на сьогоднішній день. Головні стримуючи чинники – корупція та слабкий рівень захисту прав інвесторів на рівні держави.

Ми дякуємо пану Міклошу за експертизу та комплексний погляд на інвестиційне середовище в Україні. Сподіваємося, що прийняття закону про антикорупційний суд сприятиме ефективній боротьбі з корупцією та дозволить продовжити співпрацю з Міжнародним валютним фондом!

Звіти та фотогалереї

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: