fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІТ-Марафон в EPAM: власний вебзастосунок за три тижні

25/ 10/ 2023
  6 листопада стартує ІТ-Марафон — спеціальний онлайн формат подій ЕРАМ University, до якого можуть долучитися студенти, старшокласники, а також всі охочі з базовими знаннями та навичками написання коду. За три тижні учасники дізнаються про кожен етап розробки і разом з експертами ЕРАМ зможуть створити власний застосунок. IT-Марафон  — це 12 занять із фахівцями компанії, які поєднають теорію та практику процесу розробки. Це допоможе структурувати знання та навички і побачити, як відбувається процес створення застосунку від початку до готового продукту. Марафон також гарна нагода розібратися в ІТ-професіях, щоб в подальшому зробити вірний вибір. Студентам старших курсів захід може допомогти з ідеями для дипломних робіт. Однією з особливостей ІТ-марафону є гнучкий формат: в межах проєкту можна спробувати різні технології та мови програмування, а також приєднатися до марафону в будь-який момент. Матеріали марафону та доступ до спеціального телеграм каналу будуть відкриті після завершення події.  Серед тем, які будуть обговорюватися під час ІТ-марафону: Особливості розробки вимог в Scrum; Створення Product Backlog та User Story на проєкті; Робота з дизайн-системою та інструментами Figma; Розробка та документація архітектури проєкту; Огляд інструментів для API, AWS Lambda, Dynamo DB; Знайомство з життєвим циклом програмного забезпечення (SDLC) Хмарні сервіси та ін. Після завершення передбачений фінальний тест. Результатом марафону стане проєкт, який можна додати до свого портфоліо. За погодження з університетом його результати можуть бути зараховані в академічній програмі навчального закладу. Навчання традиційно безкоштовне. Зареєструватися та ознайомитися з програмою можна за посиланням.

6 листопада стартує ІТ-Марафон — спеціальний онлайн формат подій ЕРАМ University, до якого можуть долучитися студенти, старшокласники, а також всі охочі з базовими знаннями та навичками написання коду. За три тижні учасники дізнаються про кожен етап розробки і разом з експертами ЕРАМ зможуть створити власний застосунок.

IT-Марафон  — це 12 занять із фахівцями компанії, які поєднають теорію та практику процесу розробки. Це допоможе структурувати знання та навички і побачити, як відбувається процес створення застосунку від початку до готового продукту. Марафон також гарна нагода розібратися в ІТ-професіях, щоб в подальшому зробити вірний вибір. Студентам старших курсів захід може допомогти з ідеями для дипломних робіт. Однією з особливостей ІТ-марафону є гнучкий формат: в межах проєкту можна спробувати різні технології та мови програмування, а також приєднатися до марафону в будь-який момент.

Матеріали марафону та доступ до спеціального телеграм каналу будуть відкриті після завершення події.

 Серед тем, які будуть обговорюватися під час ІТ-марафону:

  • Особливості розробки вимог в Scrum;
  • Створення Product Backlog та User Story на проєкті;
  • Робота з дизайн-системою та інструментами Figma;
  • Розробка та документація архітектури проєкту;
  • Огляд інструментів для API, AWS Lambda, Dynamo DB;
  • Знайомство з життєвим циклом програмного забезпечення (SDLC)
  • Хмарні сервіси та ін.

Після завершення передбачений фінальний тест. Результатом марафону стане проєкт, який можна додати до свого портфоліо. За погодження з університетом його результати можуть бути зараховані в академічній програмі навчального закладу. Навчання традиційно безкоштовне.

Зареєструватися та ознайомитися з програмою можна за посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: