fbpx

ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації зустрівся з Заступником Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT Олександром Борняковим

06/ 11/ 2019
    Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT - Олександр Борняков та ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації зустрілись аби обговорити стратегію росту індустрії та її вплив на економіку в цілому. Бачення Олександра ескалації ІТ індустрії в Україні та її розуміння створили позитивне враження на представників ІТ Комітету. Фундаментом для конструктивного спілкування стало те, що Уряд та ключові гравці індустрії мають схожі погляди на формат розвитку Українського ІТ сектору, який полягає у необхідності надати довгострокові конкурентні переваги індустрії в глобальному контексті. Підхід має бути комплексним і включати, принаймні, надання податкових стимулів та розвиток людського капіталу. Це призведе до зростання індустрії, збільшення долі експорту в найближчі декілька років, збільшить ВВП України, створить позитивний імідж на світовому рівні.  Під час обговорення питань, що турбують ІТ спільноту, Комітет Європейської Бізнес Асоціації поділився концепцією напрацьованою індустрією, яку Заступник Міністра готовий розглянути найближчим часом. Також, сторони торкнулись питання майбутніх ризиків, що стосуються нестачі спеціалістів та обговорили можливі шляхи фінансування освіти. Можна зробити висновок, що цією зустріччю учасники поклали початок пошуку win-win solution. Вже незабаром ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації зустрінеться із представниками Міністерства цифрової трансформації та представниками Комітету з питань цифрової трансформації для більш детального обговорення можливих механізмів вирішення поставлених завдань.
01/

 

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань розвитку IT – Олександр Борняков та ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації зустрілись аби обговорити стратегію росту індустрії та її вплив на економіку в цілому. Бачення Олександра ескалації ІТ індустрії в Україні та її розуміння створили позитивне враження на представників ІТ Комітету.

Фундаментом для конструктивного спілкування стало те, що Уряд та ключові гравці індустрії мають схожі погляди на формат розвитку Українського ІТ сектору, який полягає у необхідності надати довгострокові конкурентні переваги індустрії в глобальному контексті. Підхід має бути комплексним і включати, принаймні, надання податкових стимулів та розвиток людського капіталу. Це призведе до зростання індустрії, збільшення долі експорту в найближчі декілька років, збільшить ВВП України, створить позитивний імідж на світовому рівні.  Під час обговорення питань, що турбують ІТ спільноту, Комітет Європейської Бізнес Асоціації поділився концепцією напрацьованою індустрією, яку Заступник Міністра готовий розглянути найближчим часом. Також, сторони торкнулись питання майбутніх ризиків, що стосуються нестачі спеціалістів та обговорили можливі шляхи фінансування освіти.

Можна зробити висновок, що цією зустріччю учасники поклали початок пошуку win-win solution. Вже незабаром ІТ Комітет Європейської Бізнес Асоціації зустрінеться із представниками Міністерства цифрової трансформації та представниками Комітету з питань цифрової трансформації для більш детального обговорення можливих механізмів вирішення поставлених завдань.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: