fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

“ІТ-Інтегратор” захистив сервери дата-центру Кредобанку

26/ 10/ 2021
  Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco. Кредобанк побудував мережеву інфраструктуру дата-центрів на базі архітектури Application Centric Infrastructure (ACI) – рішення Cisco для передачі даних в ЦОД. Тому для реалізації проєкту було обрано обладнання цього ж виробника – міжмережеві екрани Cisco Firepower 4110 Appliance.  Систему було розгорнуто на двох технічних майданчиках. Обрані міжмережеві екрани слугують сервісними пристроями для архітектури ACI. Основна задача обладнання полягає в інспектуванні трафіку, перенаправлення якого відбувається засобами того ж рішення ACI. Технологія failover дозволила об’єднати усі міжмережеві екрани в одну логічну систему. Інформаційна взаємодія між її компонентами на мережевому рівні відбувається за допомогою використання протоколів на базі відкритих стандартів, що входять до протоколу ІР. Реалізоване рішення забезпечує безперервне функціонування системи в цілодобовому режимі, 365 днів на рік. Система спроєктована з відсутністю єдиних точок відмови критичних для функціонування елементів. Артур Цесляр (Artur Cieslar), заступник голови правління Кредобанку: «Кредобанк завжди працює відповідно до європейських стандартів та згідно з ними підтримує на безпечному рівні свої системи та інфраструктуру. Банк приділяє максимальну увагу захисту фінансової інформації та веде активну роботу як всередині установи, розвиваючи власну інфраструктуру, так і зовні. Тож, ми плануємо і надалі постійно працювати над впровадженням сучасних технологій, щоб наш банк відповідав найвищим стандартам безпеки та якості фінансових послуг». Дмитро Жуковський, директор департаменту інформаційних технологій «ІТ-Інтегратор»: «Наша команда має поважний досвід проєктів впровадження архітектури Cisco ACI, в тому числі, у банківському секторі, а також інтеграції продуктів Cisco Security. Це дозволяє нам демонструвати високу продуктивність та оперувати реальними кейсами з практики.  Кредобанк вже багато років демонструє високопрофесійний підхід до організації ІТ-інфраструктури та комплексу безпеки. Пандемія лише трохи пришвидшила цифровізацію сервісів та розробку віддалених послуг, і наразі вже 98% бізнес-процесів банку працюють онлайн». Довідка  ІТ-Інтегратор — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства — дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. «ІТ-Інтегратор» — компанія №1 на ринку системної інтеграції в рейтингу 500 найбільших українських компаній авторитетного ділового видання «Топ100. Рейтинги найбільших».

Компанія “ІТ-Інтегратор” реалізувала проєкт побудови відмовостійкого рішення для захисту серверів процесингу Кредобанку. Компанія забезпечила поставку та впровадження комплексу обладнання й програмного забезпечення виробництва корпорації Cisco.

Кредобанк побудував мережеву інфраструктуру дата-центрів на базі архітектури Application Centric Infrastructure (ACI) – рішення Cisco для передачі даних в ЦОД. Тому для реалізації проєкту було обрано обладнання цього ж виробника – міжмережеві екрани Cisco Firepower 4110 Appliance. 

Систему було розгорнуто на двох технічних майданчиках. Обрані міжмережеві екрани слугують сервісними пристроями для архітектури ACI. Основна задача обладнання полягає в інспектуванні трафіку, перенаправлення якого відбувається засобами того ж рішення ACI.

Технологія failover дозволила об’єднати усі міжмережеві екрани в одну логічну систему. Інформаційна взаємодія між її компонентами на мережевому рівні відбувається за допомогою використання протоколів на базі відкритих стандартів, що входять до протоколу ІР.

Реалізоване рішення забезпечує безперервне функціонування системи в цілодобовому режимі, 365 днів на рік. Система спроєктована з відсутністю єдиних точок відмови критичних для функціонування елементів.

Артур Цесляр (Artur Cieslar), заступник голови правління Кредобанку:

«Кредобанк завжди працює відповідно до європейських стандартів та згідно з ними підтримує на безпечному рівні свої системи та інфраструктуру. Банк приділяє максимальну увагу захисту фінансової інформації та веде активну роботу як всередині установи, розвиваючи власну інфраструктуру, так і зовні. Тож, ми плануємо і надалі постійно працювати над впровадженням сучасних технологій, щоб наш банк відповідав найвищим стандартам безпеки та якості фінансових послуг».

Дмитро Жуковський, директор департаменту інформаційних технологій «ІТ-Інтегратор»: «Наша команда має поважний досвід проєктів впровадження архітектури Cisco ACI, в тому числі, у банківському секторі, а також інтеграції продуктів Cisco Security. Це дозволяє нам демонструвати високу продуктивність та оперувати реальними кейсами з практики.  Кредобанк вже багато років демонструє високопрофесійний підхід до організації ІТ-інфраструктури та комплексу безпеки. Пандемія лише трохи пришвидшила цифровізацію сервісів та розробку віддалених послуг, і наразі вже 98% бізнес-процесів банку працюють онлайн».

Довідка 

“ІТ-Інтегратор” — найбільший розробник і постачальник IT-рішень для корпоративного і державного секторів в Україні. Основні напрямки роботи підприємства — дата-центри, базова ІТ-інфраструктура, мережева інфраструктура, інформаційна безпека, контакт-центри, системи управління і моніторингу, інженерна інфраструктура, хмарні сервіси (SaaS). Компанію було засновано 5 грудня 2000 року. «ІТ-Інтегратор» — компанія №1 на ринку системної інтеграції в рейтингу 500 найбільших українських компаній авторитетного ділового видання «Топ100. Рейтинги найбільших».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: