fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«ІТ-Інтегратор» поставив першу унікальну робочу станцію Prime для навчання операторів БПЛА з використанням технології доповненої реальності

30/ 01/ 2024
  Облаштування навчальних центрів з підготовки пілотів БПЛА сьогодні є одним з найпоширеніших запитів для системних інтеграторів в Україні в умовах війни. Такі запити, як і всі ті, що безпосередньо стосуються підсилення технічної здатності наших захисників, сьогодні є пріоритетними для команди спеціалістів «ІТ-Інтегратор». В робочій станції Prime, виконаній на замовлення одного з ЗВО України у січні 2024 року, використані якісні сучасні комплектуючі світових виробників: процесор Core i5-134000F, материнська плата Gigabyte B760M AorusElite AX, модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5, SSD диск Kingston NVMe M.2 на 500 GB та відеокарта NVIDIA GeForce RTX3050. Рішення виконане в зручному корпусі ATX GameMax Aero з потужним блоком живлення та вентиляції. Ця конфігурація при підключенні до неї VR-окулярів, що можуть бути додані до комплекту, дозволяє курсантам не тільки зручно та швидко освоїти технологію віртуальної реальності при управлінні дронами різних типів, але й забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи системи при обробці просторів доповненої реальності. В комплекті з робочими станціями Prime для навчання операторів БПЛА компанія «ІТ-Інтегратор» пропонує широкий асортимент моніторів, серед яких можуть бути обрані як стандартні рішення для навчальних класів на основі IPS-матриці з діагоналлю від 17 до 28 дюймів різних виробників, так і, наприклад, панорамні монітори Samsung Odyssey, VR аксесуари, тощо. Робочі станції виробництва Prime PC мають відповідну сертифікацію, гарантійне та постгарантійне обслуговування, а також можуть бути виготовлені та поставлені по всій території України партіями до 500 одиниць на місяць. Prime PC. Надійні. Українські.

Облаштування навчальних центрів з підготовки пілотів БПЛА сьогодні є одним з найпоширеніших запитів для системних інтеграторів в Україні в умовах війни. Такі запити, як і всі ті, що безпосередньо стосуються підсилення технічної здатності наших захисників, сьогодні є пріоритетними для команди спеціалістів «ІТ-Інтегратор».

В робочій станції Prime, виконаній на замовлення одного з ЗВО України у січні 2024 року, використані якісні сучасні комплектуючі світових виробників: процесор Core i5-134000F, материнська плата Gigabyte B760M AorusElite AX, модулі пам’яті Kingston FURY Beast DDR5, SSD диск Kingston NVMe M.2 на 500 GB та відеокарта NVIDIA GeForce RTX3050. Рішення виконане в зручному корпусі ATX GameMax Aero з потужним блоком живлення та вентиляції.

Ця конфігурація при підключенні до неї VR-окулярів, що можуть бути додані до комплекту, дозволяє курсантам не тільки зручно та швидко освоїти технологію віртуальної реальності при управлінні дронами різних типів, але й забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи системи при обробці просторів доповненої реальності.

В комплекті з робочими станціями Prime для навчання операторів БПЛА компанія «ІТ-Інтегратор» пропонує широкий асортимент моніторів, серед яких можуть бути обрані як стандартні рішення для навчальних класів на основі IPS-матриці з діагоналлю від 17 до 28 дюймів різних виробників, так і, наприклад, панорамні монітори Samsung Odyssey, VR аксесуари, тощо.

Робочі станції виробництва Prime PC мають відповідну сертифікацію, гарантійне та постгарантійне обслуговування, а також можуть бути виготовлені та поставлені по всій території України партіями до 500 одиниць на місяць.

Prime PC. Надійні. Українські.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: