fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають УНІКА Україна

16/ 03/ 2022
  UNIQA Group (Austria) перерахувала 1 млн. євро «Caritas Österreich» та «Österreichisches Rotes Kreuz» для допомоги Україні.   Волонтерський рух УНІКА Україна УНІКА Україна профінансувала створення хабу для переселенців в передмісті Вінниці. Хаб, в якому є 50 койко-місць назвали Компас УНІКА. Для нього були закуплені ковдри, матраци, постільна білизна, посуд, засоби гігієни та інше необхідне приладдя для тимчасового перебування людей. Кожен день мешканців хабу годують гарячою їжею. Деталі тут: https://compass.vn.ua/   УНІКА підтримує обороноздатність держави 8 березня 2022 року небанківська фінансова група УНІКА Україна (компанії УНІКА та УНІКА Життя) придбала облігації внутрішньої державної позики на суму 10 млн грн, кошти від розміщення яких будуть використані на забезпечення потреб Збройних сил України та безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану. УНІКА Україна планує і надалі підтримувати державу інвестуючи кошти у державні бонди.   УНІКА Україна продовжує працювати та виплачувати своїм клієнтам страхові виплати Клієнти небанківської фінансової групи УНІКА Україна (страхові компанії УНІКА та УНІКА Життя) в період з 24 лютого по 10 березня отримали страхові виплати на загальну суму 27,1 млн. грн. За договорами автострахування клієнти компанії УНІКА отримали 8,3 млн. грн., з яких виплати з КАСКО склали 6,6 млн. грн., з ОСЦПВ та ДСЦПВ – 1,7 млн. грн. Загальна сума виплат за договорами добровільного медичного страхування за два тижні війни склала 16,7 млн. грн. Сума виплат зі страхування життя в період з 24 лютого по 10 березня 2022 року складає 1,3 млн. грн. Також “УНІКА Україна” регулярно та своєчасно виплачує всім своїм співробітникам заробітну плату в повному обсязі, що дає змогу відчувати матеріальну захищеність в цей нелегкий для кожного час, та продовжувати працювати та надавати клієнтам страхові послуги.   Страхові компанії «УНИКА» та «УНІКА ЖИТТЯ» з метою виконання зобов’язань перед країною та народом України як суспільно значимих небанківських фінансових установ, - наприкінці лютого та протягом першої половини березня 2022 року перерахували до державного бюджету авансові платежі та належні податки на загальну суму 44,9 млн. грн. Слава Україні! #ДопомагатиКращеРазом!

UNIQA Group (Austria) перерахувала 1 млн. євро «Caritas Österreich» та «Österreichisches Rotes Kreuz» для допомоги Україні.

 

Волонтерський рух УНІКА Україна

УНІКА Україна профінансувала створення хабу для переселенців в передмісті Вінниці. Хаб, в якому є 50 койко-місць назвали Компас УНІКА. Для нього були закуплені ковдри, матраци, постільна білизна, посуд, засоби гігієни та інше необхідне приладдя для тимчасового перебування людей. Кожен день мешканців хабу годують гарячою їжею.

Деталі тут: https://compass.vn.ua/

 

УНІКА підтримує обороноздатність держави

8 березня 2022 року небанківська фінансова група “УНІКА Україна” (компанії “УНІКА” та “УНІКА Життя”) придбала облігації внутрішньої державної позики на суму 10 млн грн, кошти від розміщення яких будуть використані на забезпечення потреб Збройних сил України та безперебійне забезпечення фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.

УНІКА Україна планує і надалі підтримувати державу інвестуючи кошти у державні бонди.

 

УНІКА Україна продовжує працювати та виплачувати своїм клієнтам страхові виплати

Клієнти небанківської фінансової групи “УНІКА Україна” (страхові компанії “УНІКА” та “УНІКА Життя”) в період з 24 лютого по 10 березня отримали страхові виплати на загальну суму 27,1 млн. грн.

За договорами автострахування клієнти компанії “УНІКА” отримали 8,3 млн. грн., з яких виплати з КАСКО склали 6,6 млн. грн., з ОСЦПВ та ДСЦПВ – 1,7 млн. грн.

Загальна сума виплат за договорами добровільного медичного страхування за два тижні війни склала 16,7 млн. грн. Сума виплат зі страхування життя в період з 24 лютого по 10 березня 2022 року складає 1,3 млн. грн.

Також “УНІКА Україна” регулярно та своєчасно виплачує всім своїм співробітникам заробітну плату в повному обсязі, що дає змогу відчувати матеріальну захищеність в цей нелегкий для кожного час, та продовжувати працювати та надавати клієнтам страхові послуги.

 

Страхові компанії «УНИКА» та «УНІКА ЖИТТЯ» з метою виконання зобов’язань перед країною та народом України як суспільно значимих небанківських фінансових установ, – наприкінці лютого та протягом першої половини березня 2022 року перерахували до державного бюджету авансові платежі та належні податки на загальну суму 44,9 млн. грн.

Слава Україні!

#ДопомагатиКращеРазом!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: