fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають Санофі

19/ 03/ 2022
  Позиція Санофі щодо війни в Україні Станом на 14 березня 2022 року Ми, в Санофі, шоковані війною, яку Росія розпочала в Україні, і з біллю переживаємо усі виклики, через які доводиться проходити людям в Україні. Усі співробітники нашої компанії об’єднані спільною метою – сприяти покращенню здоров’я людей в усьому світі, і ми беззаперечно засуджуємо будь-які прояви насилля. Ми щиро віримо і сподіваємося, що вже дуже скоро ця війна закінчиться.   Санофі в Україні та гуманітарна допомога Команда Санофі в Україні – це понад 300 співробітників. Їх безпека та добробут є нашим основним пріоритетом, тож колеги з усього світу щодня невпинно працюють над тим, аби надати підтримку співробітникам Санофі в Україні та їх рідним. Наші колеги в інших країнах, де представлена Санофі, також об’єднали свої зусилля, щоб підтримати співробітників в Україні та тих, хто прийняв непросте рішення поїхати з країни. З першого дня війни і сьогодні ми докладаємо максимальних зусиль, щоб надавати нашим пацієнтам доступ до життєво необхідного лікування,  а також мінімізувати плив війни на процес проведення клінічних досліджень в Україні. У тісній співпраці з державними органами та нашими партнерами ми спрощуємо процеси надання донацій нашими життєво необхідними препаратами та вакцинами для того, щоб підтримати як пацієнтів в Україні, так і біженців у сусідніх країнах. Через свій благодійний фонд Санофі надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Ця допомога була направлена на надання негайної підтримки біженцям з України у вигляді харчів, притулку, лікарських засобів, забезпечення безпеки тощо. Окрім благодійної допомоги з боку компанії, співробітники Санофі також організовуються самостійно в різних країнах, де компанія здійснює свою діяльність, та допомагають українцям. Ми будемо продовжувати оперативно реагувати на запити та надавати необхідну підтримку.   Санофі в Росії Ми цілковито підтримуємо позицію світової спільноти та закликаємо припинити війну в Україні. У зв’язку з цим, ми прийняли рішення терміново припинити усі маркетингові активності в Росії, а також не плануємо спрямовувати жодних інвестиції в напрями, які не пов’язані з постачанням наших життєво необхідних препаратів та вакцин. Беручи до уваги унікальність фармацевтичної галузі та керуючись положеннями міжнародного гуманітарного права, ми продовжуватимемо постачати життєво необхідні лікарські засоби та вакцини людям, які цього потребують в Росії. Також ми зобов’язані продовжити проведення розпочатих клінічних досліджень за участі пацієнтів з РФ. Ми щодня слідкуємо за ситуацією і будемо приймати наступні рішення, виходячи з того, як вона буде розвиватися.

Позиція Санофі щодо війни в Україні

Станом на 14 березня 2022 року

Ми, в Санофі, шоковані війною, яку Росія розпочала в Україні, і з біллю переживаємо усі виклики, через які доводиться проходити людям в Україні. Усі співробітники нашої компанії об’єднані спільною метою – сприяти покращенню здоров’я людей в усьому світі, і ми беззаперечно засуджуємо будь-які прояви насилля. Ми щиро віримо і сподіваємося, що вже дуже скоро ця війна закінчиться.

 

Санофі в Україні та гуманітарна допомога

Команда Санофі в Україні – це понад 300 співробітників. Їх безпека та добробут є нашим основним пріоритетом, тож колеги з усього світу щодня невпинно працюють над тим, аби надати підтримку співробітникам Санофі в Україні та їх рідним. Наші колеги в інших країнах, де представлена Санофі, також об’єднали свої зусилля, щоб підтримати співробітників в Україні та тих, хто прийняв непросте рішення поїхати з країни.

З першого дня війни і сьогодні ми докладаємо максимальних зусиль, щоб надавати нашим пацієнтам доступ до життєво необхідного лікування,  а також мінімізувати плив війни на процес проведення клінічних досліджень в Україні.

У тісній співпраці з державними органами та нашими партнерами ми спрощуємо процеси надання донацій нашими життєво необхідними препаратами та вакцинами для того, щоб підтримати як пацієнтів в Україні, так і біженців у сусідніх країнах.

Через свій благодійний фонд Санофі надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Ця допомога була направлена на надання негайної підтримки біженцям з України у вигляді харчів, притулку, лікарських засобів, забезпечення безпеки тощо.

Окрім благодійної допомоги з боку компанії, співробітники Санофі також організовуються самостійно в різних країнах, де компанія здійснює свою діяльність, та допомагають українцям.

Ми будемо продовжувати оперативно реагувати на запити та надавати необхідну підтримку.

 

Санофі в Росії

Ми цілковито підтримуємо позицію світової спільноти та закликаємо припинити війну в Україні.

У зв’язку з цим, ми прийняли рішення терміново припинити усі маркетингові активності в Росії, а також не плануємо спрямовувати жодних інвестиції в напрями, які не пов’язані з постачанням наших життєво необхідних препаратів та вакцин.

Беручи до уваги унікальність фармацевтичної галузі та керуючись положеннями міжнародного гуманітарного права, ми продовжуватимемо постачати життєво необхідні лікарські засоби та вакцини людям, які цього потребують в Росії. Також ми зобов’язані продовжити проведення розпочатих клінічних досліджень за участі пацієнтів з РФ.

Ми щодня слідкуємо за ситуацією і будемо приймати наступні рішення, виходячи з того, як вона буде розвиватися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: