fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають RYDER

16/ 05/ 2022
  Сьогодні багато іноземних компаній, які працюють в Україні, допомагають нашим військовим необхідним обладнанням та технікою, а також цивільному населенню, доставляючи гуманітарну допомогу. «Райдер Україна» – це компанія, яка в мирний час надавала представникам різноманітних бізнесів послуги з оренди комерційної техніки, зараз також працює заради перемоги, до того ж автомобілі RYDER доставляють гуманітарну допомогу мешканцям постраждалих регіонів. Зі свого боку представники центрального офісу в Сполучених Штатах Америки закуповують та відправляють в Україну різноманітне обладнання та спорядження для потреб військових. Загалом з початку війни були передані транспортні засоби, дрони, тепловізори та екіпірування на суму близько $1 млн.

Сьогодні багато іноземних компаній, які працюють в Україні, допомагають нашим військовим необхідним обладнанням та технікою, а також цивільному населенню, доставляючи гуманітарну допомогу.

«Райдер Україна» – це компанія, яка в мирний час надавала представникам різноманітних бізнесів послуги з оренди комерційної техніки, зараз також працює заради перемоги, до того ж автомобілі RYDER доставляють гуманітарну допомогу мешканцям постраждалих регіонів.

Зі свого боку представники центрального офісу в Сполучених Штатах Америки закуповують та відправляють в Україну різноманітне обладнання та спорядження для потреб військових. Загалом з початку війни були передані транспортні засоби, дрони, тепловізори та екіпірування на суму близько $1 млн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: