fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають REHAU

25/ 04/ 2022
  На 25.04 компанія REHAU організувала понад 35 т гуманітарної допомоги, яку в тісній співпраці з нашими друзями-волонтерами і Партнерами було доставлено в міста з найбільш напруженою ситуацією. В першу чергу продукти, дитяче харчування, одяг, засоби гігієни та ліки було доправлено в деокуповані міста Київщини та Сумщини, Малинський район і на прифронтову Донеччину. Частину допомоги передали до Центру для переселенців в Павлограді, а також підопічним з дитячого будинку, евакуйованого до Мукачівського району та дітям-сиротам в Костянтинівку, що в Донецькій обл. Забезпечили 5-ма т борошна волонтерів, які випікають хліб і доставляють в зону бойових дій та звільнені території. Активно підтримуємо місцевий підрозділ ТРО, надали службовий транспорт для вирішення логістичних питань військових. Тим часом наші закордонні колеги зібрали понад 168 000 євро. В тому числі завдяки і цим внескам продовжують формуватися нові гуманітарні вантажі в Україну, отримують допомогу евакуйовані українські родини. А щоб діти могли продовжити навчання дистанційно, було придбано необхідну кількість ноутбуків.Також надаємо необхідну медичну і психологічну допомогу. Ми хочемо висловити глибоку вдячність нашим друзям-волонтерам, зокрема ГО Схід та Захід єдині, Церкві Еммануіл, Церкві Християнської Віри Євангельської м. Хмельницького, компаніям Дом 2007, «Легкоскидні конструкції», О.Горовій, В. Погореловій та багатьом нашим цивільним героям, завдяки яким можемо бути там, де реально чекають на допомогу.

На 25.04 компанія REHAU організувала понад 35 т гуманітарної допомоги, яку в тісній співпраці з нашими друзями-волонтерами і Партнерами було доставлено в міста з найбільш напруженою ситуацією.

В першу чергу продукти, дитяче харчування, одяг, засоби гігієни та ліки було доправлено в деокуповані міста Київщини та Сумщини, Малинський район і на прифронтову Донеччину. Частину допомоги передали до Центру для переселенців в Павлограді, а також підопічним з дитячого будинку, евакуйованого до Мукачівського району та дітям-сиротам в Костянтинівку, що в Донецькій обл.

Забезпечили 5-ма т борошна волонтерів, які випікають хліб і доставляють в зону бойових дій та звільнені території. Активно підтримуємо місцевий підрозділ ТРО, надали службовий транспорт для вирішення логістичних питань військових.

Тим часом наші закордонні колеги зібрали понад 168 000 євро. В тому числі завдяки і цим внескам продовжують формуватися нові гуманітарні вантажі в Україну, отримують допомогу евакуйовані українські родини. А щоб діти могли продовжити навчання дистанційно, було придбано необхідну кількість ноутбуків.Також надаємо необхідну медичну і психологічну допомогу.

Ми хочемо висловити глибоку вдячність нашим друзям-волонтерам, зокрема ГО “Схід та Захід єдині”, Церкві Еммануіл, Церкві Християнської Віри Євангельської м. Хмельницького, компаніям Дом 2007, «Легкоскидні конструкції», О.Горовій, В. Погореловій та багатьом нашим цивільним героям, завдяки яким можемо бути там, де реально чекають на допомогу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: