fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають REHAU Group

16/ 03/ 2022
  Dr. Veit Wagner, Президент REHAU Group, рішуче засудив напад на Україну та її народ, наголосивши, що це війна проти людства, свободи всіх і миру в Європі, а отже проти цінностей, які наслідує група REHAU. Попри багаторічну присутність на російському ринку, керівним складом REHAU було прийнято рішення про призупинення діяльності в Росії та Білорусі та зосередження на підтримці колег та їхніх сімей в Україні. Від початку вторгнення за підтримки родини Вагнерів було створено фонд екстреної підтримки Family for Families. Працівники компанії з різних куточків світу жертвують кошти для підтримки родин з потерпілих територій. Було організовано два гуманітарні вантажі з медикаментами та продуктами харчування, один з них зараз прямує до Львову. Колеги з прилеглих до України країн як волонтери зустрічають на кордоні людей, які вимушені полишити країну задля безпеки дітей, організовують їх трансфер та розміщення, допомагають з  оформленням документів та адаптацією на новому місці. Створено багатомовний консультаційний канал для надання первинної психологічної допомоги у кризових ситуаціях, отримання інформації щодо юридичних питань, розміщення та допомоги тимчасово переміщеним особам.

Dr. Veit Wagner, Президент REHAU Group, рішуче засудив напад на Україну та її народ, наголосивши, що це війна проти людства, свободи всіх і миру в Європі, а отже проти цінностей, які наслідує група REHAU. Попри багаторічну присутність на російському ринку, керівним складом REHAU було прийнято рішення про призупинення діяльності в Росії та Білорусі та зосередження на підтримці колег та їхніх сімей в Україні.

Від початку вторгнення за підтримки родини Вагнерів було створено фонд екстреної підтримки Family for Families. Працівники компанії з різних куточків світу жертвують кошти для підтримки родин з потерпілих територій.

Було організовано два гуманітарні вантажі з медикаментами та продуктами харчування, один з них зараз прямує до Львову. Колеги з прилеглих до України країн як волонтери зустрічають на кордоні людей, які вимушені полишити країну задля безпеки дітей, організовують їх трансфер та розміщення, допомагають з  оформленням документів та адаптацією на новому місці.

Створено багатомовний консультаційний канал для надання первинної психологічної допомоги у кризових ситуаціях, отримання інформації щодо юридичних питань, розміщення та допомоги тимчасово переміщеним особам.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: