fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають PwC в Україні

16/ 03/ 2022
  PwC в Україні спрямовує 5 млн. грн. до фонду Help Ukraine, аби допомогти українцям. Також фірми мережі PwC у всьому світі зібрали понад 2.3 млн. доларів, і ця цифра щодня продовжує зростати. PwC у Німеччині перерахувала 1 млн. євро альянсу Aktion Deutschland Hilft e. V., який об’єднує 23 відомі німецькі організації, що працюють у 100 країнах світу та надають швидку та ефективну допомогу під час катастроф. PwC у США та благодійний фонд фірми перерахували понад 425 тис. доларів Українському кризовому фонду/ Ukraine Crisis Fund, Фонду “Врятуйте дітей”/ Save the Children та Проєкту “Надія”/ Project Hope, аби допомогти забезпечити гуманітарну допомогу та підтримку на передовій. PwC у Великій Британії зібрала понад 296 тис. фунтів для підтримки діяльності Червоного Хреста в Україні. Фонд PwC у Польщі зібрав понад 325 тис. євро, аби допомогти колегам із України, які через війну були змушені переїхати до сусідніх країн Центральної та Східної Європи. І це лише декілька прикладів, насправді таких ініціатив значно більше.

PwC в Україні спрямовує 5 млн. грн. до фонду Help Ukraine, аби допомогти українцям. Також фірми мережі PwC у всьому світі зібрали понад 2.3 млн. доларів, і ця цифра щодня продовжує зростати.

PwC у Німеччині перерахувала 1 млн. євро альянсу Aktion Deutschland Hilft e. V., який об’єднує 23 відомі німецькі організації, що працюють у 100 країнах світу та надають швидку та ефективну допомогу під час катастроф.

PwC у США та благодійний фонд фірми перерахували понад 425 тис. доларів Українському кризовому фонду/ Ukraine Crisis Fund, Фонду “Врятуйте дітей”/ Save the Children та Проєкту “Надія”/ Project Hope, аби допомогти забезпечити гуманітарну допомогу та підтримку на передовій.

PwC у Великій Британії зібрала понад 296 тис. фунтів для підтримки діяльності Червоного Хреста в Україні.

Фонд PwC у Польщі зібрав понад 325 тис. євро, аби допомогти колегам із України, які через війну були змушені переїхати до сусідніх країн Центральної та Східної Європи.

І це лише декілька прикладів, насправді таких ініціатив значно більше.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: