fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають METRO Україна

16/ 03/ 2022
  Щодня команда METRO Україна забезпечує продуктами харчування сотні тисяч клієнтів, навіть у найгарячіших точках. Наші колеги працюють під обстрілами, аби не допустити гуманітарної катастрофи. Також локальна команда МЕТRО Україна активно здійснює нашу гуманітарну місію – десятки одиниць товару з асортименту ТЦ METRO, щодня віддаються на підтримку Збройних Сил України, Територіальної Оборони, лікарень. Усі товарні запаси наших тимчасово зачинених торговельних центрів у Маріуполі, Чернігові, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві було передано армії та місцевій громаді. Зараз вони в управлінні Червоного Хреста, щоб була максимальна можливість допомогти місцевому населенню. Гуманітарну допомогу для українського населення вже встигли надати підрозділи METRO зі Словаччини, Угорщини, Румунії та Польщі. Окремо головний офіс компанії у співробітництві з благодійним фондом «Світова Програма Продовольства ООН» (United Nations World Food Programme) допомагатиме українцям, які опинилися за кордоном, з їжею, розміщенням та працевлаштуванням. Загалом на всі заходи підтримки Україні планується виділити 1 млн. євро. Також створено спеціальний рахунок, на який кожен співробітник METRO з інших країн може перерахувати кошти на підтримку України. Наше завдання сьогодні – працювати для кожного українця, наближаючи нашу спільну перемогу, бо ми – українці, і це наша Земля.

Щодня команда METRO Україна забезпечує продуктами харчування сотні тисяч клієнтів, навіть у найгарячіших точках. Наші колеги працюють під обстрілами, аби не допустити гуманітарної катастрофи.

Також локальна команда МЕТRО Україна активно здійснює нашу гуманітарну місію – десятки одиниць товару з асортименту ТЦ METRO, щодня віддаються на підтримку Збройних Сил України, Територіальної Оборони, лікарень. Усі товарні запаси наших тимчасово зачинених торговельних центрів у Маріуполі, Чернігові, Харкові, Запоріжжі та Миколаєві було передано армії та місцевій громаді. Зараз вони в управлінні Червоного Хреста, щоб була максимальна можливість допомогти місцевому населенню.

Гуманітарну допомогу для українського населення вже встигли надати підрозділи METRO зі Словаччини, Угорщини, Румунії та Польщі.

Окремо головний офіс компанії у співробітництві з благодійним фондом «Світова Програма Продовольства ООН» (United Nations World Food Programme) допомагатиме українцям, які опинилися за кордоном, з їжею, розміщенням та працевлаштуванням. Загалом на всі заходи підтримки Україні планується виділити 1 млн. євро. Також створено спеціальний рахунок, на який кожен співробітник METRO з інших країн може перерахувати кошти на підтримку України.

Наше завдання сьогодні – працювати для кожного українця, наближаючи нашу спільну перемогу, бо ми – українці, і це наша Земля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: