fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають МакДональдз Україна

18/ 03/ 2022
  У важкі часи бізнес має бути поряд зі своїми людьми, поряд з громадами та стояти пліч-о-пліч там, де це зараз найбільш необхідно. Саме тому МакДональдз Україна з першого дня війни допомагає як своїй команді, так і всій країні. Для компанії важливо було спочатку підтримати свої команди, щоб потім разом з працівниками вони могли волонтерити і допомагати країні. На сьогоднішній день компанія виділила 5 млн доларів і створила фонд допомоги працівникам, які отримали поранення внаслідок обстрілів. Працівники отримують виплату на лікування. Крім того, для надання допомоги як працівникам, так і громадянам України підключені майже всі представництва компанії у країнах Європи. Особливо активно надають допомогу біженцям офіси в Польщі, Словаччині та Чехії. Ця допомога включає як гуманітарні питання, так і влаштування на роботу у закладах МакДональдз. З ресторанів, до яких був безпечний доступ, були передані на гуманітарні потреби всі продукти та кондименти. Загалом станом на 16 березня було віддано більше 58 тонн продукції. Робота за цим напрямком продовжується. Особливу і визначну роль під час війни відіграє благодійна організація - Фундація Дім Рональда МакДональда. З перших днів Фундація почала підтримувати дитячі лікарні, надаючи їм фінансову та гуманітарну підтримку.  Окрім того, станом на 16 березня: Було здійснено допомогу 6ти дитячим обласним лікарням на медикаменти і продукти для дітей на суму 410 000 грн. Передано 500 тисяч грн у фонд “Повернись живим” на придбання медикаментів і засобів невідкладної допомоги. Через партнерів закуплені в Ізраїлі 600 спеціальних аптечок на суму 1 млн грн з усім необхідним для невідкладної допомоги. Доставлено 900 літрів питної води до Тернополя та 500 літрів для Київської дитячої обласної лікарні Охматдит. Передано 100 000 грн через Клуб Добродіїв на їжу, ліки та гігієнічний засоби для дітей. Доставлено їжу, воду та предмети першої необхідності для лікарень на суму більш 100 000 грн Закуплено і передано 340 упаковок дитячого харчування та 130 спальних мішків для мешканців Харкова, які знаходяться у бомбосховищах. Закуплено дитяче харчування на суму 250 000 грн та передано до Червоного хреста. П’ять Сімейних кімнат в найбільших обласних дитячих лікарнях країни, якими опікується Фундація, відкриті для хворих діток і для лікарів, щоб вони могли перепочити. Про МакДональдз в Україні Перший заклад було відкрито 24 травня 1997 р. в Києві, МакДональдз Україна входила до рейтингу найбільших платників податків в країні. Наразі, через воєнні дії, компанія тимчасово зачинила більше 100 ресторанів в Україні. Крім того, МакДональдз є партнером-засновником і найбільшим корпоративним партнером благодійної організації «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні. Оновленою інформацію ділитимемося у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/ instagram.com/mcdonaldsukraine/.                                                                                                                                                                                                                              

У важкі часи бізнес має бути поряд зі своїми людьми, поряд з громадами та стояти пліч-о-пліч там, де це зараз найбільш необхідно. Саме тому МакДональдз Україна з першого дня війни допомагає як своїй команді, так і всій країні.

Для компанії важливо було спочатку підтримати свої команди, щоб потім разом з працівниками вони могли волонтерити і допомагати країні.

На сьогоднішній день компанія виділила 5 млн доларів і створила фонд допомоги працівникам, які отримали поранення внаслідок обстрілів. Працівники отримують виплату на лікування.

Крім того, для надання допомоги як працівникам, так і громадянам України підключені майже всі представництва компанії у країнах Європи. Особливо активно надають допомогу біженцям офіси в Польщі, Словаччині та Чехії. Ця допомога включає як гуманітарні питання, так і влаштування на роботу у закладах МакДональдз.

З ресторанів, до яких був безпечний доступ, були передані на гуманітарні потреби всі продукти та кондименти. Загалом станом на 16 березня було віддано більше 58 тонн продукції. Робота за цим напрямком продовжується.

Особливу і визначну роль під час війни відіграє благодійна організація – Фундація Дім Рональда МакДональда. З перших днів Фундація почала підтримувати дитячі лікарні, надаючи їм фінансову та гуманітарну підтримку. 

Окрім того, станом на 16 березня:

  • Було здійснено допомогу 6ти дитячим обласним лікарням на медикаменти і продукти для дітей на суму 410 000 грн.
  • Передано 500 тисяч грн у фонд “Повернись живим” на придбання медикаментів і засобів невідкладної допомоги.
  • Через партнерів закуплені в Ізраїлі 600 спеціальних аптечок на суму 1 млн грн з усім необхідним для невідкладної допомоги.
  • Доставлено 900 літрів питної води до Тернополя та 500 літрів для Київської дитячої обласної лікарні Охматдит.
  • Передано 100 000 грн через Клуб Добродіїв на їжу, ліки та гігієнічний засоби для дітей.
  • Доставлено їжу, воду та предмети першої необхідності для лікарень на суму більш 100 000 грн
  • Закуплено і передано 340 упаковок дитячого харчування та 130 спальних мішків для мешканців Харкова, які знаходяться у бомбосховищах.
  • Закуплено дитяче харчування на суму 250 000 грн та передано до Червоного хреста.
  • П’ять Сімейних кімнат в найбільших обласних дитячих лікарнях країни, якими опікується Фундація, відкриті для хворих діток і для лікарів, щоб вони могли перепочити.

Про МакДональдз в Україні

Перший заклад було відкрито 24 травня 1997 р. в Києві, МакДональдз Україна входила до рейтингу найбільших платників податків в країні. Наразі, через воєнні дії, компанія тимчасово зачинила більше 100 ресторанів в Україні. Крім того, МакДональдз є партнером-засновником і найбільшим корпоративним партнером благодійної організації «Фундації Дім Рональда МакДональда» в Україні.

Оновленою інформацію ділитимемося у наших соціальних мережах: https://www.facebook.com/McDonaldsUA/

instagram.com/mcdonaldsukraine/.                                                                                                                                                                                                                              

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: