fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають “Лемтранс”

21/ 04/ 2022
  З першого дня війни «Лемтранс» працює над тим, щоб забезпечити безперервність ланцюжків постачання необхідної підприємствам сировини та підтримати економіку країни у скрутний час. Але на сьогодні компанія має можливість задіяти лише 50% парку. Частина парку заблоковано. Кожен день компанія опрацьовує нові маршрути. При цьому не менш важливо продовжувати забезпечувати експортні потоки. Разом з цим, компанія всіма можливими способами допомагає захисникам України та населенню. За останній місяць «Лемтранс»: зробив переказ на спецрахунок НБУ:         - 20 млн грн на підтримку українських воїнів         - понад 650 тис. грн на Сили територіальної оборони; допоміг доставити 40 тонн борошна для м. Запоріжжя; надав паливо та паливно-мастильні матеріали, протитанкові їжаки та матеріали для блокпостів Сил територіальної оборони; відправив 2 тис. консерв для мирних мешканців Попаснянського району; зробив переказ понад 500 тис. грн на логістичний тариф задля доставки гуманітарного вантажу з Європи для мирного населення. Дочірня компанія «Левада-Карго» спільно з іншими компаніями організувала логістичні ланцюги поставок гуманітарної допомоги з Європи до України. Це спільна ініціатива Укрзалізниці, українських та европейських компаній та European Business Association. Ланцюг поставок, ініційований Українською залізницею (УЗ), включає два важливі вузли: Славків у Польщі та Львів в Україні. Станом на сьогодні загалом доставили до України понад 2 000 тонн гуманітарної допомоги. Допомогу вже отримали Харківська, Київська, Запорізька та Луганська області.

З першого дня війни «Лемтранс» працює над тим, щоб забезпечити безперервність ланцюжків постачання необхідної підприємствам сировини та підтримати економіку країни у скрутний час. Але на сьогодні компанія має можливість задіяти лише 50% парку. Частина парку заблоковано. Кожен день компанія опрацьовує нові маршрути. При цьому не менш важливо продовжувати забезпечувати експортні потоки.

Разом з цим, компанія всіма можливими способами допомагає захисникам України та населенню.

За останній місяць «Лемтранс»:

  • зробив переказ на спецрахунок НБУ:

        – 20 млн грн на підтримку українських воїнів
        – понад 650 тис. грн на Сили територіальної оборони;

  • допоміг доставити 40 тонн борошна для м. Запоріжжя;
  • надав паливо та паливно-мастильні матеріали, протитанкові їжаки та матеріали для блокпостів Сил територіальної оборони;
  • відправив 2 тис. консерв для мирних мешканців Попаснянського району;
  • зробив переказ понад 500 тис. грн на логістичний тариф задля доставки гуманітарного вантажу з Європи для мирного населення.

Дочірня компанія «Левада-Карго» спільно з іншими компаніями організувала логістичні ланцюги поставок гуманітарної допомоги з Європи до України. Це спільна ініціатива Укрзалізниці, українських та европейських компаній та European Business Association. Ланцюг поставок, ініційований Українською залізницею (УЗ), включає два важливі вузли: Славків у Польщі та Львів в Україні. Станом на сьогодні загалом доставили до України понад 2 000 тонн гуманітарної допомоги. Допомогу вже отримали Харківська, Київська, Запорізька та Луганська області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: